Gynekolog si vykazoval ultrazvuky, které neprovedl

zuska20
20. pro 2013

Ahoj Holky cely těhotenství sem chodila ke svému doktorovi který mi za cely těhu dělal pouze 2 ultrazvuky,neochotnej vyšetření i s převlečením trvalo 2minuty no hrozny ani mi nedělal ty testy na toho streptokoka to mi dělali až ted v poradně v porodnici prostě doktor blb. Dneska jsem šla do OZPčka dat nejaky doklady aby mi proplatili na co mam nárok a nechala jsem si udělat tu vitakartu a doma na natu koukám že ten muj gyndař co návštěvu si tam vykazoval ultrazvuky.Ani nevíte jakej mam vztek na nej..tak se ptám řešili by jste to nejak?mě jde o princip byl neochotnej a pak na mě takhle vyděláva :(

betelgeuzz
20. pro 2013

@zuska20 jo, hlásila bych to. Od toho ty přehledy jsou, aby si člověk mohl zkontrolovat, co na něj doktor vykáže. Kdyby mi tam neseděl jeden výkon, tak bych se na to vykašlala, ale tohle je dost.

kacenka1979
20. pro 2013

uz bych tam nepachla a urcite rekla!! a jeste bych si stezouala ze neudelat ty testy to je maso!!! ja mela ultrazvuku celkem 7! a uplne bez problemu....kazdopadne on musi mit ty ultrazvuky v karte takze dukaz tu je...a uprimne ja mam doktora taky na nic ale tohle je moc

selverin
21. pro 2013

nahlásila bych to na svoji pojišťovně, za tohle může přijít o licenci... rodiče pracují v pojišťovně a co vykládají, tak doktoři jsou strašné potvory v tomhle... hajzl svou neochotou ohrožoval tebe i miminko a ještě dostával za to prachy????? ne, normálně bych zavolala na svou pojišťovnu a řekla jim to....

akashka
22. pro 2013

@zuska20 já bych to určitě nahlásila, tohle si prostě nesmí doktoři dovolovat a dokud se lidi nezačnou ozývat, tak se nic nezmění. to je fakt svinstvo, takhle zanedbávat péči o pacienty a ještě na tom vydělávat..

evulinkab
22. pro 2013

@zuska20 Počkej, ale ze zákona máš nárok na 3 utz proplacené pojištovnou-zbytek si bud musíš zaplatit sama a nebo ti je udělá doktor z dobré vule....

evulinkab
22. pro 2013

@zuska20 A teda nevím, od kdy chodíš do porodnice, ale stěr na streptokoka se dělá až od 36tt(možno i v 37, 38tt)

lucavka
22. pro 2013

@zuska20 - normálně bych ho nahlásila!!! Jsem podruhé těhotná a moje gyndařka mi vždyky od úplného začátku každý měsíc na kontrole prohlédla čípek a prcky na ultrazvuku...

zuska20
autor
25. pro 2013

Vím že jsou ze zákona 3 a on mi stejně dělal jen 2 a jeden vnitřní ve 26tt když sem přišla že necítím pohyby ale prostě napsal si tam uz každou návštěvu a stim streptokokem se v porodnici pěkně divili že mi ho nedělal jako udělali mi ho bez problemu tam ale divili se. Uvidim jestli to do porodu stihnu nebo až po porodu ale do ty pojištovny zajdu stejně k němu už nepujdu za to jak se choval.Tohle se nedělá!! Kdyby se aspon jinak choval tak bych to třeba přehlídla ale takhle ne tak vám moc děkuju za názory 🙂 a držte mi palce 😲