Jaké jsou výhody u průmyslové pojišťovny?

lenny7
2. únor 2013

Ahojky holky nevíte zda proplácí průmyslová pojišťovna třeba bepanthen a ostatní věcičky pro mimi?A co je potřeba k vyřízení a proplacení na účet.Díky...

janicka1984
2. únor 2013

http://www.cpzp.cz/clanek/3505-0-Preventivni-pr...

Podívejte se na balíček miminko - seznam vitamínů a potravinových doplňků.

K čerpání převodem na bankovní účet zákonného zástupce dítěte je nutné předložit:
Výpis z bankovního účtu nebo průkazní kartičku k bankovnímu účtu
Občanský průkaz zákonného zástupce dítěte (v případě, že dítě není v občanském průkaze uvedeno, nutno předložit průkaz pojištěnce – dítěte nebo rodný list)
Doklad o zaplacení z lékárny (lékárna musí být vybavena registrační pokladnou)/sportovního nebo rehabilitačního zařízení

hellen
11. bře 2013

Mám tuhle pojišťovnu a i děti a jsem naprosto spokojená.U prvního syna mi přispěla (balíček pro miminko a maminku) 3000kč a mohla jsem si nakoupit v lékarně třeba plenky,bepanthen,sudokrém,poporodní vložky,i do podprsenky a různé další věci.Dostala jsem seznam ,co můžu vzít a oni proplatí.Já si nakoupila přes pojišťovnu plenky ,lahve,spíš ty dražší věci.Min rok jsem porodila a davyly 1500.To jsem si zase nechala proplatit Prediko vyšetření.Mají tam spoustu různých výhod.I za nasbírané body jsem si pak mohla nakoupit léky za 500kč.Nurofen,panadol atd zase podle seznamu byl tym i biogaia na prdíky.Pojišťovnu doporučuji. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatickamoje
30. dub 2013

maminky prosim mam dotaz co jste dostaly od prumyslovy za registraci miminka?delame pruzkum dekuji

vanule
30. dub 2013

@zlatickamoje dostali jsme balíček pro mimi, byla tam flaška na mlíčko, pleny a kupa reklamních časopisů,

ramdy
20. srp 2013

asi záleží kam jdeš na pobočku, protože mě nechtěli proplatit probiotika, poporodní vložky ani líh a bepanten až když se prý malá narodí, balíček pro maminku 1.500kč a 500kč pro miminko, ale jen dle seznamu věcí a léků, které má pojišťovna