Jaké úrazové pojištění pro dítě? U které pojišťovny?

bera28
1. únor 2010

Tuším, že už jsem tady podobné téma jednou viděla, ale teď ho nemohu najít 😒 Potřebovala bych poradit, jaké uzavřít úrazové pojištění pro děti. Resp. s kterou pojišťovnou jste spokojeni a doporučujete u ní úrazovku uzavřít. Já jsem si nechala před časem od "nezávislé" finanční poradkyně nabídky vypracovat, ale asi zas tak "nezávislá" nebude 🙂 Předem díky.

fajn
1. únor 2010

bera já mám pro holky u ČSOB a platím ročně 1500,- a když si Didina zlomila klíční kost předloni tak jsem to platila rok a dostala za to 4000,- za 14 dní marodění

bera28
autor
1. únor 2010

Fajn, díkes. Já mám ty nabídky od Č. poj., Generali a Kooperativy. Nějak se mi z toho nepozdává ani jedna. Tak pátrám dál 😉

zorina
1. únor 2010

My jsme nejdřív uvažovali o pojištění ale pak jsme to neuskutečnili a řekli si že peníze dáme prckovi na stavebko. Když jsem si přepočítala co bych do pojištění dala a kolik by tam měl naspořeno cca v 18 byl to nepomněr. Takže zatím peníze na stavebko a až bude větší tak uvidíme jestli něco vybereme.

bera28
autor
1. únor 2010

Zorino, já nechci dětem spořit, resp. spoříme na stavebko. Tady mám na mysli klasickou úrazovku.

tomasek06
2. únor 2010

Já i můj syn máme úrazovku u České Pojišťovny 😉