• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jste spokojeny u VoZP (Vojenská pojišťovna)?

4. dubna 2013 
Dostala jsem nabídku k této pojišťovně přejít, teď jsem (jsme) u VZP...a váhám:slight_smile:.
9. pro 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tam velmi spokojena, vsichni lekari maji smlouvu a na bonusech mi vraci rocne cca 3,5 tis.
9. pro 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme taky všichni vojenskou a jsme taky spokojeni, zatím se mi nestalo, že by nějaký lékař s ní neměl smmlouvu, čerpáme na plavání, na očkování....
9. pro 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
uz jsem prestoupila z vseobecne na vojenskou.Jedna horsi nez druha.Nemam slov.
Nejsou schopni cloveku dopredu rict kolik dluzi a pak Vam predlozi dluh za ctyri roky i s penalem.
Komunikace s personalem pojistovny je stejny jako by jim pojistovna patrila a rozdavali ze sve kapsy.
Chce se mi nad timto zpusobem komunikace vazne zvracet...Vyhody???? Mozna pro tehotne.
A to je dalsi vec ktera se mi nelibi.Dite je luxus tak si myslim,ze tyto zeny vyhody nepotrebuji.A co ostatni???
Diskriminace???Takhle to vidim.....
6. bře 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo není povinen ti dluh oznamovat hned, máš si to hlídat žádná pojištovna ti to oznamovat hned nebude. A co se týče výhod tak je spíš neumíš čerpat, výhody jsou jak pro děti tak pro staré lidi. Máš tam plavání, masáže, sauna, solné jezkyně. Do 30let rovnatka i chrániče. Čerpám i slevy na brýle, cestovní kanceláře, očkování, sleva v lékarně. Co víc bys chtěla pro dospělého, než budeš příště psát takový informace, chce to prvně zjištovat. Pěkný den :slight_smile:
4. dub 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam jsme a naprostá spokojenost - narozdíl od @petranemeth výhody využívám a to dost - 1000Kč ročně kojenecké plavání, 500Kč na dětské cvičení, 200Kč na vitamíny pro děti
přispívají i na bazén pro věechny, na přilbičky, solnou jeskyni... prostě spousta věcí, oproti VZP o 1000% lepší :wink:
a jelikož dluhy radši nedělám, tak mě netíží, jestli mi ho oznámí nebo ne :wink:
4. dub 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek