Jste spokojeny u VoZP (Vojenská pojišťovna)?

ined77
9. pro 2011

Dostala jsem nabídku k této pojišťovně přejít, teď jsem (jsme) u VZP...a váhám🙂.

veruska007
9. pro 2011

jsem tam velmi spokojena, vsichni lekari maji smlouvu a na bonusech mi vraci rocne cca 3,5 tis.

vojtisek2007
9. pro 2011

my máme taky všichni vojenskou a jsme taky spokojeni, zatím se mi nestalo, že by nějaký lékař s ní neměl smmlouvu, čerpáme na plavání, na očkování....

petranemeth
6. bře 2013

uz jsem prestoupila z vseobecne na vojenskou.Jedna horsi nez druha.Nemam slov.
Nejsou schopni cloveku dopredu rict kolik dluzi a pak Vam predlozi dluh za ctyri roky i s penalem.
Komunikace s personalem pojistovny je stejny jako by jim pojistovna patrila a rozdavali ze sve kapsy.
Chce se mi nad timto zpusobem komunikace vazne zvracet...Vyhody???? Mozna pro tehotne.
A to je dalsi vec ktera se mi nelibi.Dite je luxus tak si myslim,ze tyto zeny vyhody nepotrebuji.A co ostatni???
Diskriminace???Takhle to vidim.....

okoko
4. dub 2013

Nikdo není povinen ti dluh oznamovat hned, máš si to hlídat žádná pojištovna ti to oznamovat hned nebude. A co se týče výhod tak je spíš neumíš čerpat, výhody jsou jak pro děti tak pro staré lidi. Máš tam plavání, masáže, sauna, solné jezkyně. Do 30let rovnatka i chrániče. Čerpám i slevy na brýle, cestovní kanceláře, očkování, sleva v lékarně. Co víc bys chtěla pro dospělého, než budeš příště psát takový informace, chce to prvně zjištovat. Pěkný den 🙂

copa
4. dub 2013

my tam jsme a naprostá spokojenost - narozdíl od @petranemeth výhody využívám a to dost - 1000Kč ročně kojenecké plavání, 500Kč na dětské cvičení, 200Kč na vitamíny pro děti
přispívají i na bazén pro věechny, na přilbičky, solnou jeskyni... prostě spousta věcí, oproti VZP o 1000% lepší 😉
a jelikož dluhy radši nedělám, tak mě netíží, jestli mi ho oznámí nebo ne 😉

janulka21
15. únor 2021

Obnovuji tema VOZP. Jste u teto pojistovny spokojene? Dnes mi z VOZP volala neodbytna operatorka s nabidkou nespocet financnich vyhod atd. Nyni jsme u VZP a spokojenost tak nevim, zda to resit. Dekuji za info