Kdy se dá odstoupit od smlouvy se zdravotní pojišťovnou?

eloana
5. črc 2013

Prosim, nemate nekdo zkusenost do kdy se da odstoupit od smlouvy se zdravotni pojistovnou? potrebovala jsem prejit k jine pojistovne a zazadala-prepisuje se to ale az k 1.1.2014....samozrejme jsem si u nich overila veskere doktory ke kterym chodime.....bylo mi receno, ze maji smlouvu se vsemi co jsem jim nadiktovala...nic mene nase zubarka smlouvu nema( to mi tvrdili,ze ano) -bohuzel zrovna tam nebyla,abych si to overila i u ni....tim padem proste prejit nemuzeme( hledala jsem ji rok-takze ji menit nehodlam)
Smlouvu-respektive evidencni list jsem podepisovala 28.6.2013
Dekuji za rady

moudivlacek
5. črc 2013

ted si nejsem jista, vim, ze se o tom psalo, je to celkem nova vec, myslim ze od 1.7. se da prestoupit az po pulroce, zkus nekde vygooglit

eloana
autor
5. črc 2013

@moudivlacek diky, to ano....registrace je do 30.6. a prepis pak k 1.1.2014....jeste jsem pul roku pojistena u skodovky, ale chtela jsem prave prejit k prumyslove, ale nase zubarka s ni nema smlouvu, ikdyz mi operator prumyslove tvrdil,ze ano
jde mi o to, ze chci tu registraci zrusit a musim zustat u skodovky pokud nechci u zubarky plne platit

moudivlacek
5. črc 2013

@eloana jé tak,tak to by snad nemel byt problem stornovat ne?

eloana
autor
5. črc 2013

@moudivlacek doufam, ze to nebude problem....🙂

eloana
autor
8. črc 2013

@moudivlacek tak bohuzel problem stornovat to bude....:((( zadost byla poslana,tak uvidim