• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se dá odstoupit od smlouvy se zdravotní pojišťovnou?

8. července 2013 
Prosim, nemate nekdo zkusenost do kdy se da odstoupit od smlouvy se zdravotni pojistovnou? potrebovala jsem prejit k jine pojistovne a zazadala-prepisuje se to ale az k 1.1.2014....samozrejme jsem si u nich overila veskere doktory ke kterym chodime.....bylo mi receno, ze maji smlouvu se vsemi co jsem jim nadiktovala...nic mene nase zubarka smlouvu nema( to mi tvrdili,ze ano) -bohuzel zrovna tam nebyla,abych si to overila i u ni....tim padem proste prejit nemuzeme( hledala jsem ji rok-takze ji menit nehodlam)
Smlouvu-respektive evidencni list jsem podepisovala 28.6.2013
Dekuji za rady
5. črc 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted si nejsem jista, vim, ze se o tom psalo, je to celkem nova vec, myslim ze od 1.7. se da prestoupit az po pulroce, zkus nekde vygooglit
5. črc 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moudivlacek diky, to ano....registrace je do 30.6. a prepis pak k 1.1.2014....jeste jsem pul roku pojistena u skodovky, ale chtela jsem prave prejit k prumyslove, ale nase zubarka s ni nema smlouvu, ikdyz mi operator prumyslove tvrdil,ze ano
jde mi o to, ze chci tu registraci zrusit a musim zustat u skodovky pokud nechci u zubarky plne platit
5. črc 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana jé tak,tak to by snad nemel byt problem stornovat ne?
5. črc 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moudivlacek doufam, ze to nebude problem....:slight_smile:
5. črc 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moudivlacek tak bohuzel problem stornovat to bude....:((( zadost byla poslana,tak uvidim
8. črc 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek