Kolik mám zaplatit když nebudu pracovat 3 týdny?

lussy
22. čer 2009

Ahoj 🙂
8.8.2009 mi končí 2letá mateřská...nastupuji do práce ale až 1.9.2009 (na vlastní žádost), nevíte někdo, zda si musím v té době platit zdravotní pojištění? A v jaké výši mi přijde rodičovská - počítá se poměrem dní v měsíci nebo přijde celá výše i jen za započtený měsíc? Snad jsem to napsala srozumitelně...děkuji za všechny postřehy 🙂

katterina
3. bře 2011

Vojtisek2007: děkuji Ti moc za odpověď. 😉

karchinka
10. bře 2011

ahoj, pročetla jsem všechny příspěvky, mám trochu víc jasno, ale pořád trošku váhám nad některými věcmi... syn má teď 10. 4. dva roky, mám dvouletou rodičovskou dovolenou i příspěvek na dva roky. V práci mě ale potřebují dřív, nastupuji už teď 14. 3., vracím se na stejnou smlouvu a ukončuji rodičovskou dovolenou - má to nějaký vliv na rodičovský příspěvek? Syn nebude v jeslích ani ve školce, mám zajištěny dvě babičky 🙂 dále jsem se chtěla zeptat, chápu správně, že poslední rodičovský příspěvek za duben dostanu v květnu, a to v plné výši? nebo jsem to tady blbě pochopila, znělo by to totiž až moc hezky :D Moc díky!!! 🙂

vojtisek2007
10. bře 2011

@karchinka to že nastupuješ dřív nevadí, pokdu jak píšeš nebude dítě ve školce nebo jeslích....a ano poslední rodičák dostaneš v plné výši následující měsíc 🙂

karchinka
10. bře 2011

@vojtisek2007 Moc děkuji za tak rychlou odpověď a zároveň za tak dobré zprávy 🙂