Lékař si naúčtoval peníze, už 1,5 roku k němu nechodím

kami1984
15. led 2012

Holky,
uz nejakou dobu si kontroluji v evidenci u me pojistovny polozky, ktere pojistovna vyplaci lekarum a lekarnam. Ted jsem narazila, ze 9.12.2011 jsem mela kontakt s jednou lekarkou, ke ktere jiz 1,5roku nechodim a jsem v peci jine lekarky. Kontakt samozrejme nebyl. Me by zajimalo, zda byste to nechaly plavat nebo neco s tim delaly? Neni to velka castka, ale o to se mi nejedna. Jde mi o princip, ze si toto dovoli a treba u kolika byvalych pacientek.
Dekuji za nazory.

paolin
15. led 2012

@kami1984 ahoj taky se mi stalo. přišla na to nová Mudr, která chtěla vyúčtovat preventivní prohlídku a nemohla, protože si ji napsal bývalý doktor - přes rok a půl jsem u něj nebyla. tak jsem milému doktorovi zavolala a ptala se, jak je to možné. že prý administrativní chyba..tak jsem ho upozornila, že si na jeho "administrativní chyby" budu dávat pozor a ať už se neopakují, nebo to nahlásím 😉

kami1984
autor
15. led 2012

@paolin je to děs...

vojtisek2007
16. led 2012

@kami1984 ahoj, asi takovej blbej dotaz, ale jak si to můžeš kontrolovat ???

berenika39
16. led 2012

@vojtisek2007 jednou ročně může každý požádat svou pojišťovnu, kdo kde a co vykonal🙂

evaviki
16. led 2012

@kami1984 asi by som to nahlasila. niektore veci si dr. nechava preplacat postupne, pretoze v ramci jednej navstevy mu viacere ukony nepreplatia (tak to aspon vysvetlovala nejaka doktorka mojej mame), tak si to treba do dvoch troch navstev.. ale ak k nej nechodis vobec, tak to je sila...

kami1984
autor
17. led 2012

@vojtisek2007 on-line na strankach me pojistovny Min.vnitra, mam pristup a vidim sebe i syna a pak si muzu udelat pdf soubor za rok 2009-2012

kami1984
autor
17. led 2012

tak jsem tam volala a za celych 70Kc mi byla zaslana sms z netu, ktera mi nedosla... no to je job holky!!!