Máte zkušenost s pojištěním karty, když vám ji ukradli?

petulka25
7. bře 2014

Maminky prosím nedávno jsem si pojistila svou kreditku proti krádeži-vztahuje se to i na kabelku, telefon,...... Bohužel včera mi vykradli auto-celou kabelku a samozřejmě celý její obsah!!!!! Jak mám postupovat a co musím doložit,když jsem se pojistila? děkuji

marci81
7. bře 2014

Ahoj,no a hlasila jsi to na policii? Pojistovna bude chtit urcite zpravu od nich.

petulka25
autor
7. bře 2014

jojo na policii jsem byla! mám si tam první zajít a poptat se asi co potřebuji, že?@marci81

marci81
7. bře 2014

@petulka25 jojo, bud bych zašla na pobočku nebo zavolala na infolinku a domluvila se primo s nimi, ale tu zprávu od policie budou podle mě chtít určitě, tak at vam to dobre dopadne!

petulka25
autor
7. bře 2014

@marci81 děkuji, no snad jo,ale moc tomu nevěřím! ☹

marci81
7. bře 2014

@petulka25 urcite to dobre dopadne. Nám takhle ponicili opilci auto a pojistovna nam to zaplatila bez problémů, jen teda spoluucast jsme museli platit.

zuzi.111
7. bře 2014

@petulka25 Prvni co, tak zablokovat karty - jak uz tam budes volat, tak se na vse poptej. Oni ti to vysvetli.

j.a.n.i
7. bře 2014

@petulka25 Zavolala bych na infolinku nebo zašla na pobočku a doufala, že to bude OK, pojistné podmínky tohoto pojištění neznám, snad to nebudou mít ve výlukách, protože nechávat kabelku v autě je nerozum ☹

ester34
7. bře 2014

Zprávu od policie určitě budou chtít, auto je ale obvykle ve výluce, někde ti to uznají, pokud bude v té zprávě, že kabelka byla v kufru 😉

petulka25
autor
7. bře 2014

@j.a.n.i
@ester34 no obávám se že mám smůlu! kabelka byla na sedadle! ☹

j.a.n.i
7. bře 2014

@petulka25 Tak za zkoušku dáš jen trochu svého času, můžeš jen získat, nic horšího, než že to neuznají, se nestane... Ale máš (drahé) ponaučení pro příště. Já si taky vždycky připadám jako blbec, když tahám pracovní noťas na těch 5 minut do školky, ale nechat ho v autě (i když není vidět) se bojím.

petulka25
autor
7. bře 2014

@j.a.n.i hm to bude hooodně drahé ponaučení ☹ z toho se jen tak nezbrchám ☹

marketa2013
12. bře 2014

a z té karty něco vybrali? měli pin? jinak to zkuste dát finančnímu arbitrovi k řešení, když nebudete souhlasit se závěry pojišťovny..