• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můj nový průkaz pojištěnce byl poslán na špatnou adresu

30. května 2014 
@laurital tak snad vím,že sem na pohotovosti byla několikrát a nikdy po mě OP nechteli
30. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nepříjemné. Co osobně zajet na tu adresu, kam to poslali a požádat je o vrácení. Taky bych nebyla klidná, občanku po mě nikdy nechtěli ani na pohotovosti, jen kartičku pojištění.
30. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bigbaboo no zajímavá situace... zkusila bych tam zajet a požádat o vrácení -třeba si vymyslet, že pojišťovna nechce vystavit duplikát a tu kartičku potřebuješ (aby se nějak neurazili a z naschválu si kartičku nenechali).....

určitě bych napsala doporučeně na VZP, abych měla nějaký papír v ruce jak tu padlo kdyby něco...zvážila bych změnu pojišťovny..

a jinak nejvíce informací by měl o tomto vědět snad Úřad pro ochranu osobních údajů :wink: zaslat dotaz tam a uvidíš co napíšou a jestli je správné takto posílat kartičky.... ono bankovní karta taky tak dojde, ale je bez hesla a není na ní rodné číslo, že....

po mně taky nikdy s průkazkou VZP nechtěli i občanku, jen na pohovosti v nemocnici ano :wink:

RČ se určitě nějak zneužít dá, navíc se z toho pozná datum narození, jméno už tam je, no z toho by už někdo mohl dát něco dohromady, nenechávala bych to jen tak :unamused:
30. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenicka07 však jo, už několikrát sem tady psala, že spoustu lidí má RČ dostupné na netu, v tom mě to uklidnilo... teď spíš než bych se bála mě spíš štve přístup té pojišťovny k téhle věci, každopádně je to prostě nepříjemnost...
30. kvě 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majkali to jsem chtěla udělat.. ale vzhledem k tomu, že na adrese je registrovaný nějaký pan Vasil a Vitalij, tak mi to manžel zakázal.... :slight_smile:
30. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek