Nejlepší zdravotní pojišťovna. Poraďte

hanka.
4. kvě 2010

Dobrý večer, chci poprosit o zkušenosti s pojišťovnama, se kterou jste spokojené, kterou doporučujete? Myslím tím, hlavně příspěvky. Jsem u VZP, bude tam i syn a ti nedávají nic!!! Uvažovala jsem o vojenské zdravotní pojištovně. děkuji za názory. Hanka

jessika
4. kvě 2010

Nedělala jsem tedy nějaký průzlum, ale já jsem u VOZP a mám pocit, že taky nedávají nic... To mažel s VZP dostává víc... ☹

hanka.
autor
4. kvě 2010

jessika to snad není možný. když kouknu, co všechno dávají, tak se to nedá s VZP srovnat. to by mě zajímalo na co všechno mu dávají 😕
u VOZP jsem našla toto http://www.vozp.cz/cs/Klient/Nadstandardy_2010/...

jessika
4. kvě 2010

No loni jsme se nechávali očkovat proti klíšťovce a on ostal příspěvek a já ne.... Teda VZP to už taky zrušila, letos už dává na očkování jen dětem. Ale jak říkám, moc jsem to zatím neřešila. Ale VOZP určitě není žádný zázrak. Moje sestřenice jako těhulka si docela chválila tuhle http://www.cpzp.cz/main/index.php

j.a.n.i
4. kvě 2010

Já jsem u OZP a jsem spokojená, i když jsem vybírala hlavně podle toho, že nedělá problémy lékařům, takže se mi ještě nestalo, že by ji někde neměli.

hanka.
autor
5. kvě 2010

určitě je lepší mít pojišťovnu, která nedělá problémy lékařům. ty mín známý asi nebudou mít všude nasmlouvný

klara.t
14. lis 2010

Jak jste spokojené ve své pojišťovně? Která vám něco přispívá? U VZP fakt nic nedávají, tak uvažuju o přestupu. Odchytla mě průmyslová pojišťovna a nabízela docela pěkné bonusy.

pucik
16. lis 2010

Ahojky my jsme všichni přešli k vojenský a docela se nám to vyplatilo, teda hodně pro děti, hlavně cvičení, vitamíny, to se docela hodí a berou ji skoro všichni lékaři, je dobrý si zjistit všechny doktory, kam se chodí zda brou tu vybranou pojišťovnu 🙂 😉

dociska
16. lis 2010

My jsme postupně celá rodina přešli k Metal Aliance. Protože náš Ondra si musel ještě Prevenar hradit, pojišťovna nám všechny vakcíny proplatila. Dostali jsme příspěvěk 600,- na autosedačku, máme 20 % slevu na plavání nebo cvičení, manžel po každém odběru krve dostává balíček vitamínu. Děti od 3let dostávají pravidelně také vitaminový balíček. Pak máme ještě 600 přispěvek na jednu nebo více věcí z balíčku. Já jsem tento příspěvek využila na plavání kojenců. Pro nás ženské je tam toho taky hodně, ale já jsem ještě neměla příležitost to využít.

many
17. lis 2010

Ahojky, tak my máme všichni Metal Aliance a myslím, že je super, letoš už proplácejí i 1000,- na screening v tom 13.t 😉

pacesova
17. lis 2010

Tak já jsem loni přešla od 211-MV k průmyslové. Vyplatí se to hlavně mamkám, co jsou v očekávání. Malému proplatili loni prevenar. Mají dost akcí pro děti - očkování, vitamíny, příspěvky na plavání, bonusní a věrnostní programy. Takže jsme ji dost vymáčkli. 😀

many
17. lis 2010

@pacesova tak to je dobrá jak ta metalka asi 😉 ta taky dost přispívá, i na prevenar 4000,- ale teď už je to jinak, teď je myslím zadara nebo jak 🙂 ale i od 3 let - Marťánky na zoubky -2x do roka, taky to plavání, masáže,......

miranda77
9. lis 2014

Tak by mne zajímalo jak se po letech změnila situace ... která pojišťovna se Vám te´d zdá nejleepší? A proč?

luciestancova
17. bře 2015

Také by mě zajímalo......?? jak je to teď se zdravotními pojišťovnami? 🙂

jarousek123
26. bře 2015

OZP - je u ní manželka s prckem a mají plno příspěvků pro matky a děti. Já jsem jinde, ale také zvažuju změnu. Hlavně je dost pokroková a dnes už mají i aplikaci na zjišťování co si který doktor na Vás vyúčtoval a né jak některé zkostnatělé pojišťovny jednou za rok a ještě na pobočce kdesi v tramtarii!!! 😝

mariti
26. bře 2015

Za mě VOZP. OZP bývala dobrá, ale jen co jsem k ní přešla, tak úplně změnila systém a pro nově příchozí byly bonusy naprosto směšné, snad stovka na rok. Tak jsem zpátky u VOZP, která proplácí plavání, cvičení pro děti, cvičení pro těhotné, solnou jeskyni atd., celkem nám to udělá pár tisíc za rok, takže dobrý.

jarousek123
8. dub 2015

OZP nastartovala systém Vitakarty a pokud chodíš na preventivní prohlídky tak za to dostáváš bonusy v podobě kreditů a ty pak můžeš použít na slevy a nebo proplacení plavání, fitka, atd.

milanek123
11. pro 2015

naprosto s vámi souhlasím s OZP za ty kredity máte u nich spoustu výhod které vám ulehčí i vaší peněžence. 😉

terry1512
11. pro 2015

Taky máme s dcerou OZP a naprostá spokojenost.Proplatily nám plavání,screening v 12tt,navíc kredity jdou převádět mezi pojištěnci.Za odsouhlasení výkonů u dr jsou taky kredity,za preventivní prohlídky,pak za dobu pojištění.Rozhodně toho proplácí víc než některé jiné ,,nejmenované" pojišťovny.A nikdy nebyl žádný problém u dr.

sromulenka
14. led 2016

205.., nejvíce výhod a příspěvků

klara_vit
13. únor 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Ahoj, já jsem u ministerstva vnitra - přecházela jsem tam hlavně kvůli fixním rovnátkům, stálo mě to pak asi polovinu + čerpám všechny možný výhody + mam kartu života. Jsem u nich od jejich začátku a nikdy jsem s nima neměla nikde problém.

klllarinka01
11. dub 2016

Já jsem u ministerstva vnitra a jsem spokojena. předtim jsem byla u vzp a ta mi spoustu věci nezaplatila nebo neproplatila a tady bezva, i pristup se mi libi .-)