Pojištění Metlife, máte? Jste spokojené?

chocolatebal
18. únor 2014

Máte některá pojištění metlife pro sebe nebo své malé?
Jste s ním spokojené?
Kolik platíte?
Máte to kombinované se spořením?
Případně jaké jiné pojištění byste doporučili?
Děkuji

stavba
19. únor 2014

Je to super pojištění, ale zejména pro muže ve středním věku. Pro ženy a děti jsou vhodnější jiné, např. Flexi - pojišťovna České spořitelny. Kdyžtak více info do IP.

l.u.c.i.e
20. únor 2014

Manžel má Metlife a já Flexi, kde jsou i mé děti na jedné smlouvě.

hojda
20. únor 2014

http://www.mesec.cz/clanky/pojisteni-deti-je-du...

Můžete to prosím někdo vložit do té druhé otázky o pojištění? Už jsem tam odpovídala a nemohu přidat už další odpověď. U jaké pojišťovny pojistíte....?

děkuji

nerreidda
20. únor 2014

Metlife jsme zrušili-drahé a za úraz manžel skoro nic nedostal. Máme Flexi.

poradceostrava
25. únor 2014

U každého pojištění jde hlavně o to, jak jej nastavíte. Samozřejmě každá pojišťovna je vhodná pro někoho jiného, záleží na to zda jste zaměstnanec nebo OSVČ, jaké máte zaměstnání, kolik lidí chcete pojistit, na co chcete pojistit, ale jde i o jiné požadavky, které si často klient ani neuvědomuje a to jsou výluky v pojistných podmínkách.

Osobně nemohu na Metlife říct ani nic dobrého ani špatného, připojištění mají pro některé skupiny lidí zajímavé, ale to z určitého pohledu každá pojišťovna. Většinu smluv, které se mi za dobu co pracuji ve financích, dělali lidé, kterým šlo jen o maximální provizi za co nejvyšší možné pojistné a neřešili vůbec jejich kvalitu.

Doporučuji se poradit s dobrým a zkušeným finančním poradcem, který dělá pro makléřskou společnost a může Vám nabídnout více finančních institucí.

letadlo13
25. dub 2014

Mám IŽP MetLife doplněný rizikovkou Allegro od Generali (MetLife ještě neumí trvalé následky od 0,1% i od 10% v jedné smlouvě). Ale souhlasím hlavně s tím, jak kterou pojistku nastavíte. Vždycky mi všichni tvrdí, jak jsou pojištění na úplně všechno a pak zjistíme, že nejsou pojištění skoro na nic. Potom se taky diví, že nic nedostanou, když se něco stane. Jít za nezávislým poradcem, naprosto souhlasím s @poradceostrava
Na odbornou práci mají být odborníci 😀 😀 😀

agosta
27. srp 2016

zdravim. Mate prosim nekdo pojisteni pro zeny napr. for you nebo neco podobneho???na kolik to asi vychazi penez .jen tak pro predstavu...dekuji za odpoved

dankamet
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dankamet
Odpověď byla odstraněná
Zobraz