• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pojištění pro děti a rodiče. Máte hromadnou pojistku?

22. ledna 2013 
Holky,chtěla bych se zeptat,jak máte pojištěné děti?Máte nějakou hromadnou pojistku,nebo zvlášť pro děti a vás?Manžel má zatím malou připojištěnou u sebe a taky pro ni máme stavebko,ale porozhlížíme se i po něčem jiném.každý mluví jen o Sluníčku,ale je ještě něco? :slight_smile: :slight_smile:
Díky.
18. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky máme jen stavebko :wink:
18. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se nechala pojistit u České pojišťovny, malou mám připojištěnou u sebe. Pojištění si můžu odepisovat z daní a v podstatě malé i šetřím. Pokud bych měla Sluníčko, tak je pojištěná malá a já jsem připojištěná s ní, ale nedá se to odepisovat z daní. No a stavebko máme taky.
18. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda máme sluníčko a jsem u ní připojištěná já i manžel kdyby se nám něco stalo ať stoho něco mají.Také mají samozřejmě obě stavebko.Sluníčko je se spořením takýe v 18letech dostanou podíl z penízek co platíš-to si vybereš sama/my to máme na 60tis/.Dnes ti sluníčko uzavřou i na poště a já si myslím že je faiin-protože dostanou jakoby věno :grinning:
18. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme taky sluníčko a já jsem jako maminka připojištěná,ale popravdě bych si ho už nikdy více nezaložila,to raději stavebko.sluníčko není moc výhodný,ted mi ho na oště zase vnucovali a když jsem řekla že jeden syn ho má a nejsme spokojení,sami to začali kritizovat. :unamused:
18. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
i my máme sluníčko, taky jsem připojištěná. Stavebka chceme založit dětem až budou větší.
18. únor 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky i my máme sluníčko,to jsem uzavřela prvímu dítěti když se narodil,ted už to máme 6let a ptala jsem se jak je to ze zrušením-vůbec se to nevyplatí přišli bysme skoro o vše...tak to raději platímdál...když se nám loni narodila dcera tak jsem ji raději založila stavebko.
Ale chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém pojištění a spoření pouze pro dítě??ne jak má sluníško z rodičema..prostě samostatné pro dítě,nechci totiž zbytečně být zase připojištěná já nebo manžel když už pojistky máme a raději bych ty penízky dítěti spořila..
19. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my mame stavebko na malyho na vetsi castku. Ale pozkusenostech znamych neni psane na nej, ale na mne. Jednak snad by vzdy byl se mnou a jednak az bude mit 18, tak mam jistotu, ze si to sam nevybere a neco nevyvede, zkusenost silena znamych... A na jeho RC sporim v podstate sve stavebko jako bezne sporeni... Na 6 let... Urazove jsme ho pojistili u Viktorie Volksbank, nemaji to drahe... Prisla mi to dobra kombinace... Slunicku konkretne moc neverim, myslim, ze se daji nakombinovat produkty lepe a vyhodneji...
19. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U sluníčka rodiče nemusí být pojištěni vůbec-nenechte si to vnutit.Je to spoření pro děti a možností připojištění rodičů!!
19. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Taky jsme tohle řešili. A podle skušeností a přepočtů jsme zjistili, že nejlepší je mít pro dítě stavebko a rodiče životku s úrozovým připojištěním na dítě. Četli jsme různé recenze odborníků a i kámoška, která dělá Generali- tam mají pro děti LVIČKA- mi po přepočítání potvrdila, že mám pravdu. Je to nejvýhodnejší.
22. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme pro malého stavební spoření, má 4měsíce, vychází to nejvýhodněji a my máme životko s úrazovým připojištěním jak píše kkvětuska at je o maléo postaráno kdyby něco. původně jsme chtěla sluníčko apod. ale to prý není vůbec výhodné takže jsme od toho ustoupili
22. únor 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
14. bře 2011 ve 23:56 • lukreciab
prosím o radu.. potřebuji pojistit manžela na úraz atd... poraďte kde to vychází nejlépe.. díky :slight_smile:
13. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. črc 2012 ve 21:02 • valentovasasa
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
10. srp 2012 ve 23:26 • barboracp
12. pro 2012 ve 12:38 • levandule29
12. pro 2012 ve 13:03 • elisvelie
Na co všechno je dobré se nechat pojistit v rámci životního pojištění? Aby člověk zbytečně neplatil za něco,co je nesmyslné pojistit.
18. led 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majule_j ahoj to nejde tak určitě říct:slight_smile:zaleží jestli to myslíš pro sebe nebo pro manžela....pokud pro sebe tak určitě smrt,trvalé nasledky případně pojištění v připadě hospitalizace v nemocnici. to jsou nejdulezitejsi věci a pokud třeba manžela tak to same ale určo k tomu pojistěni v připadě neschopnosti( nemoc marodění) ...ty když budeš na mateřské to ted nepotřebuješ a pak to jde přidat.záleží jakou část chceš taky investovat do pojištění klidně se ozvy ve zprávě :wink:
22. led 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dulinnka ahoj,díky za info a jsem ráda, že se ozval někdo,kdo tomu rozumí :slight_smile: písnu ti do IP :wink:
22. led 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majule_j klidně se ozvy není problém dělám v tom už několik let :wink:
22. led 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dulinnka tak jsem poslala IP :wink: díky moc
22. led 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek