Pojištění pro děti a rodiče. Máte hromadnou pojistku?

kijonkova.k
18. únor 2009

Holky,chtěla bych se zeptat,jak máte pojištěné děti?Máte nějakou hromadnou pojistku,nebo zvlášť pro děti a vás?Manžel má zatím malou připojištěnou u sebe a taky pro ni máme stavebko,ale porozhlížíme se i po něčem jiném.každý mluví jen o Sluníčku,ale je ještě něco? 🙂 🙂
Díky.

many
18. únor 2009

my taky máme jen stavebko 😉

ibolia
18. únor 2009

Já se nechala pojistit u České pojišťovny, malou mám připojištěnou u sebe. Pojištění si můžu odepisovat z daní a v podstatě malé i šetřím. Pokud bych měla Sluníčko, tak je pojištěná malá a já jsem připojištěná s ní, ale nedá se to odepisovat z daní. No a stavebko máme taky.

evikuu
18. únor 2009

Ahojda máme sluníčko a jsem u ní připojištěná já i manžel kdyby se nám něco stalo ať stoho něco mají.Také mají samozřejmě obě stavebko.Sluníčko je se spořením takýe v 18letech dostanou podíl z penízek co platíš-to si vybereš sama/my to máme na 60tis/.Dnes ti sluníčko uzavřou i na poště a já si myslím že je faiin-protože dostanou jakoby věno 😀

marselina
18. únor 2009

máme taky sluníčko a já jsem jako maminka připojištěná,ale popravdě bych si ho už nikdy více nezaložila,to raději stavebko.sluníčko není moc výhodný,ted mi ho na oště zase vnucovali a když jsem řekla že jeden syn ho má a nejsme spokojení,sami to začali kritizovat. 😒

leonik
18. únor 2009

i my máme sluníčko, taky jsem připojištěná. Stavebka chceme založit dětem až budou větší.

keba
19. únor 2009

Ahojky holky i my máme sluníčko,to jsem uzavřela prvímu dítěti když se narodil,ted už to máme 6let a ptala jsem se jak je to ze zrušením-vůbec se to nevyplatí přišli bysme skoro o vše...tak to raději platímdál...když se nám loni narodila dcera tak jsem ji raději založila stavebko.
Ale chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém pojištění a spoření pouze pro dítě??ne jak má sluníško z rodičema..prostě samostatné pro dítě,nechci totiž zbytečně být zase připojištěná já nebo manžel když už pojistky máme a raději bych ty penízky dítěti spořila..

andyalukasek2008
19. únor 2009

Ahoj, my mame stavebko na malyho na vetsi castku. Ale pozkusenostech znamych neni psane na nej, ale na mne. Jednak snad by vzdy byl se mnou a jednak az bude mit 18, tak mam jistotu, ze si to sam nevybere a neco nevyvede, zkusenost silena znamych... A na jeho RC sporim v podstate sve stavebko jako bezne sporeni... Na 6 let... Urazove jsme ho pojistili u Viktorie Volksbank, nemaji to drahe... Prisla mi to dobra kombinace... Slunicku konkretne moc neverim, myslim, ze se daji nakombinovat produkty lepe a vyhodneji...

evikuu
19. únor 2009

U sluníčka rodiče nemusí být pojištěni vůbec-nenechte si to vnutit.Je to spoření pro děti a možností připojištění rodičů!!

kkvetuska
22. únor 2009

Ahoj. Taky jsme tohle řešili. A podle skušeností a přepočtů jsme zjistili, že nejlepší je mít pro dítě stavebko a rodiče životku s úrozovým připojištěním na dítě. Četli jsme různé recenze odborníků a i kámoška, která dělá Generali- tam mají pro děti LVIČKA- mi po přepočítání potvrdila, že mám pravdu. Je to nejvýhodnejší.

smardik
22. únor 2009

my máme pro malého stavební spoření, má 4měsíce, vychází to nejvýhodněji a my máme životko s úrazovým připojištěním jak píše kkvětuska at je o maléo postaráno kdyby něco. původně jsme chtěla sluníčko apod. ale to prý není vůbec výhodné takže jsme od toho ustoupili

lukreciab
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deyana
13. kvě 2011

prosím o radu.. potřebuji pojistit manžela na úraz atd... poraďte kde to vychází nejlépe.. díky 🙂

valentovasasa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barboracp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
levandule29
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisvelie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majule_j
18. led 2013

Na co všechno je dobré se nechat pojistit v rámci životního pojištění? Aby člověk zbytečně neplatil za něco,co je nesmyslné pojistit.

dulinnka
22. led 2013

@majule_j ahoj to nejde tak určitě říct🙂zaleží jestli to myslíš pro sebe nebo pro manžela....pokud pro sebe tak určitě smrt,trvalé nasledky případně pojištění v připadě hospitalizace v nemocnici. to jsou nejdulezitejsi věci a pokud třeba manžela tak to same ale určo k tomu pojistěni v připadě neschopnosti( nemoc marodění) ...ty když budeš na mateřské to ted nepotřebuješ a pak to jde přidat.záleží jakou část chceš taky investovat do pojištění klidně se ozvy ve zprávě 😉

majule_j
22. led 2013

@dulinnka ahoj,díky za info a jsem ráda, že se ozval někdo,kdo tomu rozumí 🙂 písnu ti do IP 😉

dulinnka
22. led 2013

@majule_j klidně se ozvy není problém dělám v tom už několik let 😉

majule_j
22. led 2013

@dulinnka tak jsem poslala IP 😉 díky moc