Pojišťovna 205 nebo 213 pro malé dítě (syn 19 měsíců)?

hankatrdlinka
11. dub 2016

Dobrý večer všem...měla bych dotaz...řeším pojišťovnu....hodně z nás (z rodiny) je u 205 - Průmyslové a někdo zase u RBP...rodičové, která dělá pro děti víc...pro mě, jako ženu, je 205 užitečná jen v těhotenství snad, jinak je na nic :-/
Děkuju moc....prosím, žádnou jinou pojišťovnu nezmiňujte

andelka
11. dub 2016

Já využívám bonus program, vždy když mám s dětmi za preventivky a věrnost,dobijim permanentku, na plavání,cvičení,fitness.. Podle toho co proplácí, naše sportovní zařízení nabízí dost, na paragon napíšou co si řeknu,a permanentku můžu využít na cokoli. Budeme čerpat příspěvek na kurz plavání ve školce. Využila jsem na očkování. Na podzim se bude dát čerpat 500 na regeneraci. Na jaře jsem to prosvihla. Využila jsem i slevy na bazén v určitých dnech a jiné akce,volné vstupy..

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

@andelka a to mluvíte o které pojišťovně? Děkuji 🙂

andelka
12. dub 2016

@hankatrdlinka CPZP 205

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

s malým jsme vloni chodili na plavání, kurz pro miminka proplatili mi asi 200 nebo 250 a prej, že mám být ráda, aspoň něco....jsem u 205 od narození a je to čím dál horší....na webu mi nepřijde, že jde něco využít a na pobočce nejsou vůbec ochotné, akorát se člověk naštve
Očkování chci využít na klíšťata, ale to je tak všechno, co jde....nebo se dívám blbě, fakt nevím...
o těch preventivkách a to věrností, co píšete, slyším prvně, vůbec nevím, co to je..ale moc díky 🙂

andelka
12. dub 2016

@hankatrdlinka právě o to jde,využít co jde. Všechno je na webu, jen hledat a dívat se průběžně. Jestli nejsi registrovaná v bonus plus,tak to udělej.
Na podzim beru dětem vitamíny. To je ale od tří let.

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

@andelka tak to se jdu hned mrknout....myslím ten bonus....díky 😉

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

můžu poprosit o odkaz na to bonus plus? Zatím nic takového nevidím...pořád hledám ale 😉

andelka
12. dub 2016

@hankatrdlinka určitě, kolik tam bude peněz ti pak řeknou na pobočce,nebo se to dá zjistit i na netu ve tvem účtu. Je to na fitness,aerobic,jógu,cvičení pro děti a další.

andelka
12. dub 2016

@hankatrdlinka je to v sekci pojištěnci, preventivní programy,ostatní produkty,bonus plus. Musíš se tam přihlásit.

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

tak našla jsem to, sice tomu moc nerozumím, ale to bude asi tou hodinou, doufám 😀...online to asi nejde se přihlášit, tak musím zajít na pobočku...jde se registrovat do obou těch skupin?

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

a děkuju, kdyby jsi mě nenavedla, nenašla bych to...děkuju 😉

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

tak mám aspoň účet k elektronické přepážce -D...třeba nebudu muset na pobočku....

andelka
12. dub 2016

@hankatrdlinka no,třeba o tom příspěvku na regeneraci mi řekl bracha. Na webu to bylo,ale já tam nejsem furt. Platilo to od 1.3. No a 10.3.už bylo vyčerpáno. Další možnost by měla být v září, to už mám v kalendáři. 😅

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

@andelka aha...tak budu muset koukat a hlídat 🙂....teď koukám na tu přepážku, ale je tam třba jakési oprávnění zase...boože, to je komplikované všechno....
O žádné regeneraci jsem nevěděla....jde mi spíš o výhody pro toho mrňouse 😉

andelka
12. dub 2016

@hankatrdlinka je tam třeba cvičení pro děti od 1 roku.
No ono nikde toho asi moc není, já využívám každý rok tohle a většinou ještě něco,podle věku, mění se to. Chodime třeba i když je akce na volný vstup a tak.
Já se registrovala na přepážce, mám nějaké heslo pro přihlášení, tak teď už to kontroluju přes web. Ale též kolikrát hledám.

hankatrdlinka
autor
12. dub 2016

našla jsem regitraci do toho bonus plus, ale nevím číslo pojištěnce, kde to najdu? Na průkazce? Připadám si pako, že nic nemůžu najít 😀

andelka
12. dub 2016

@hankatrdlinka asi jo. Ja už jsem tam dlouho,několik let,tak už přesně nevím. Pobočku mám 10 minut od domu, tak řeším tam.