Přehled vykázané péče na pojištěnce od VZP

hanicinka
20. bře 2013

Přehled vykázané péče na pojištěnce, necháváte si jej posílat já ano už třetím rokem. Přišlo mi to za čtyři dny a zdarma. Doporučuji. 😉

evitaa
20. bře 2013

Kdysi jsem se registrovala do IZIPu. Samozřejmě to bylo na nic, žádný doktor mi tam nenapsal ani řádku. Každopádně mi pořád chodí info maily. V jednom z nich mi nabízeli tento výkaz, ale musela bych se přihlásit do Izipu. Já ovšem zapomněla veškeré přihlašovací údaje. Jak si o výpis žádáš ty?

blahova_andrea
20. bře 2013

@evitaa IZIP už prý stejně nefunguje - neexistuje. my tam měli jenom malýho, ale taky zbytečně.

blahova_andrea
20. bře 2013

@hanicinka a to si žádáš, protože nemáš k lékařům důvěru, máš podezření, že tam píšou blbosti nebo jen tak pro zajímavost?

hanicinka
autor
20. bře 2013

@evitaa stačí zajít osobně na pobočku VZP a zažádat a nebo poslat dopis na nejbližší pobočku a vyžádat si to. S izipem to nemá nic společného, takže nevadí že neznáš přihlašovací údaje, nejsou potřeba. Napíše se jméno adresa a rodné číslo, posílají to doporučeně. 😉

@blahova_andrea Já jsem vloni byla na operaci a na ivf a tak mě zajímají ceny, které za mě pojišťovna hradí. Máme na to nárok 1x do roka a tak proč si nezkontrolovat, jestli dr. si nechávají hradit opravdu to, co mě provedli za výkon. Je hodně případů kdy si dr. přilepšují. 🙂

tulikiss
20. bře 2013

Doporucuju si to zkontrolovat, ja jsem treba takto zjistila, ze si moje byvala zubarka uctovala veci, ktere vubec nebyly pravda.

j.a.n.i
20. bře 2013

Já to tedy nijak moc nekontroluju, kouknu tam spíš, když mě zajímá co kolik "stojí"... a mám to u OZP dostupné kdykoliv elektronicky 😎

hance09
20. bře 2013

já jsem koukala přes IZIP 🙂...nicméně po roce si stejně nepamatuju,co mi všechno dělali a co všechno spadá pod ty kódy....třeba mi dr. do IZIPu napsala,že mi vyšetřovala při preventivce prsa,ale nevyšetřovala....teď jsem ten přehled procházela a překvapilo mě,že za stejnou věc dostávají různá zařízení různou částku...