Dá se novorozenec přihlásit on-line na VZP?

kaprice006
10. led 2018

Holky nevite některá jestli se dá novorozenec přihlásit on-line na VZP nebo musím jen osobně? Dekuji

jrak
10. led 2018

Osobně s rodným listem a tvou občankou

kaprice006
autor
10. led 2018

Děkuji

luci_ela
10. led 2018

Já malou přihlašovala sice k OZP, a nikam jsem nemusela, stačilo poslat mailem rodný list malé. Zkus si tam zavolat a zeptat se.

v_erunka
10. led 2018

Bud osobne nebo postou. Emailem to nejde.

kaprice006
autor
10. led 2018

@luci_ela Já prave před 5lety dceru přihlašovala online a dnes sem nikde nenašla... 😏 Všude jinde to jde. Tak tam budu muset osobně.

luci_ela
10. led 2018

@kaprice006 Jak to má VZP nevím. Ale naše pojišťovna taky nemá online, ale jelikož jí máme celkem daleko, tak jsem tam zavolala. Řekla jsem, že potřebuji přihlásit dcerku, ale tím, že jsou daleko jí maličkou nechci vláčet tak daleko. A paní mi řekla, že stačí mailem poslat své údaje a ofocený rodný list malé. A cca za týden mi přišel dopis, že do měsíce mi pro malou přijde kartička. Zavolej a zeptej se jich jestli je to mpžný i u nich

vanea
10. led 2018

Já do VZP volala, záleží jestli už mají údaje o porodu, nikam jsem nemusela chodit ani nic posílat ;) čekali jen na rodné číslo malého, to jsem nadiktovala a stačilo to, pak mu normálně přišla kartička poštou. Jinak jsem měla v plánu jít osobně, nebo poslat manžela

vanea
10. led 2018

- rodila jsem teď v září

kaprice006
autor
10. led 2018

Už to mám 😉 moc vám děkuji

stuplakova
10. led 2018

Jsem u jiné pojišťovny, ale musela jsem osobně s rodným listem a svojí občankou na pobočku pojišťovny, to mě ani nenapadlo se podívat jestli to jde online.🙂