Proplatí mi pojišťovna účtenku, když tam není jméno?

amira55
2. říj 2009

AHOJKY🙂

Z HRŮZOU JSEM ZJISTILA ŽE MÁ POJIŠTOVNA POŽADUJE NA ÚČTENCE JMÉNO A RODNÉ ČÍSLO KTERÉ TAM SAMOZŘEJMĚ NEMÁM.PORADÍTE MI CO S TÍM,MÁME METAL-ALIANCE-NEMÁTE NĚKTERÁ ZKUŠENOST?VŽDYT NAS ÚČTENKU SE TYTO DATA NEPÍŠÍ NÉ,JAK JSTE TO MĚLY VY?
DĚKUJI MOC ZA REAKCE JSEM ZOUFALÁ PŘECE JENOM 1000KČ JE DOST....

beruska2x
2. říj 2009

no podle me ( ja to tak mela) by mel stacit ockovak s datem ocko a tam je nalepena sarze a takove veci...a kdyztak primo potvrzeni od Dr ze to malemu naockovala...

barborka09
2. říj 2009

Já mám malou pojištěnou u Revírní bratrské pokladny a ta požadovala při proplácení prevenaru přímo očkovací průkaz kde mi dr. zapsala že malá byla touto vakcínou očkována (doklad o zakoupění samozřejmě požadovali taky). Takže jméno a r.č. na účtence nebylo důležité, protože to že jsem malou nechala naočkovat bylo patrné až z očkovacího průkazu. Myslím že nejlepší bude když si zavoláš na pojišťovnu a oni ti řeknou jak přesně si to představují.

beruska2x
2. říj 2009

barborka.. tak jsme to meli stejne, ty postupy asi budou hodne podobne 😀

amira55
autor
2. říj 2009

mě to taky připadá jako nesmysl protože účtenky nemaj tyto data
nikdo nemáte metal-aliance?
taky mě napadlo že snad v lékárně by mě podle čísla receptu mohly dohledat pojištěnce a vytisknout...snad...
co vy na to?
pak písnu jak to dopadlo-doufám že dobře

amira55
autor
2. říj 2009

metal-aliance požaduje očkovací průkaz a doklad o zaplacení s uvedením jména a r.č.

na účtence?to my pořád není jasný....

veronika.m
2. říj 2009

Tak holky a moje pojišťovna ministerstva vnitra mi to neproplatila proto že manžel je u všeobecný a já s malou u vnitra. Sem byla pěkně nas.... 😠

beruska2x
2. říj 2009

coze?? to jako maji v podminkach ze tam musi byt cela rodina jo?? prece jde o jedince fiiiha to je pekny vydirani 🙄

shaula
2. říj 2009

Jo jo, každá pojišťovna má své podmínky - pokud vím, tak VZP proplácení od května pozastavila úplně a nové programy zatím nevyhlásili (aspoň na jejich stránkách jsem to nenašla). Jsou to šmejdi 😝

helulicek
3. říj 2009

Tak já se byla informovat na VZP co všechno proplácí za očkování atd. a řekli mi, co tu píše shaula, že od května mají vše pozastaveno a neví se zatím dokdy. Přemýšlím nad změnou pojišťovny, musím se kouknout 😠

kinsen
3. říj 2009

já jsem taky u zpmv a také mě to jejich vydírání štve, dokonce mi minule když jsem tam byla dali přihlašovací formulář pro manžu aby se tam přehlásil pokud chceme na syna dostávat příspěvky, přijde mi to jako pěkná drzost 😠 😠

kadlecova.misa
3. říj 2009

ahoj..mě taky naštavali, stejný případ jako veronika.m !!! jsou to darebaci..co naděláme. 😀 Mám dojem,že ale stejně proplácí "jen" 500kč.

megee
3. říj 2009

amira má také MA a stačilo jim když jsem tyto údaje dopsala na účtenku já...nebyl s tím problém dokonce mi to poradila úřednice v MA

amira55
autor
3. říj 2009

megge moc ti děkuji za info já už se bála že mě budou honit po všech čertech.to dnešní papírování a nesmyslný podmínky u všeho mě dohání k šílenství...to jsi mě potěšila že jim bude stačit když to dopíšu já🙂díky

megee
3. říj 2009

amira ale radši se na to u vás ještě zeptej a kdyžtak to dopiš na místě, ale já s tímhle opravdu problám neměla 😉

usounek25
3. říj 2009

Ahoj, jsme s malým u VZP. Taky jsem mu dávala Prevenar a v září jsme začli chodit na plavání. Naivně jsem si myslela, že taky z pojišťovny dostanu nějaký ty příspěvky na tyto akce a ono nic. Byla jsem z toho dost vytočená, poprvé od nich něco chci a mám smůlu 😠 . Myslíte, že když třeba příští roku budou tyto příspěvky dávat, že by se to dalo ještě uplatnit zpětně. To asi ne, že?

amira55
autor
3. říj 2009

zpětně bohužel né-právě kůli tomu jsem změnila pojišťovnu na MA

kacka.va
3. říj 2009

usounek: myslím, že musím mít potvrzení z daného roku.
veru: to je docela sviňárnička, co jim je do toho, u koho je manžel, tam by mělo záležet, u koho jsi ty a dítě. No, jenže to jsou prostě praktiky, jak k dané pojišťovně přetáhnout další lidi. ☹
Mě to taky nakrklo, že už VZP neproplácí nic, ale rozhodně kvůli tomu pojišťovnu měnit nehodlám, příští rok to může být jinak. Navíc nebudu řešit, jestli moji doktoři, se kterýma jsem spokojená, mají smlouvu s nějakou jinou pojišťovnou, to je pro mě důležitejší. 🙂