Sbíráte někdo body u VZP v rámci akce Zdravý život?

aneta15
26. říj 2013

Chtěla bych využít bodů za preventivní prohlídky ale moc nechápu princip akce. Mám sbírat razítka a snimi dojít na VZP nebo jak to funguje? Na internetových stránkách je záznamník pro účastníka je tam však napsána, že slouží pouze pro potřeby klienta.

anetka24
26. říj 2013

Ahoj, sbiram take razitka..jestli jsem to pochopila ja dobre, tak si sbirej ty razitka u tech prohlidek co jsou dane...a ke konci roku stim dojdi na VZP a tam uz ti to vyridi a vyplati ti to nejak..

monnn
26. říj 2013

@aneta15 ahojky,též sbírám bodíky i loňský rok jsem sbírala.takže až nasbíráš zajdeš na VZP,ale potřebuješ i paragon který chceš proplatit (nepovinné očkování,per. na plavání,nebo masáže aj) já jsem měla nasbíráno celých 3000 b. uplatňovala jsem 1000kč na per. masáže + 500Kč per.plavání.Nečekej až na konec roku,pokud už vše máš jdi co nejdřív ať nejsi překvapena kdyby měli vyčerpaný limit 😨 a buď ti to vyplatí na místě,nebo šekem či převodem na účet 😉

anetka24
26. říj 2013

Aha, tak to jsem nevedela..sbiram to letos poprve.

aneta15
autor
27. říj 2013

@monnn a co když nemám razítka? Na stránkách VZP píšou, že preventivní prohlídky se jim promítnou v systému ( Zápočet bodů je proveden po kontrole lékařem vykázaného výkonu v informačním systému VZP). Nechce se mi znovu obíhat lékaře asi zajedu do pojištovny se zeptat.

hav81
27. říj 2013

@aneta15 když nebudeš mít razítka nevadí,kouknou se ti do počítače.Ale kdyby si chtěla uplatnit i body za doprovod dítěte u zubaře,tak to razítko musíš mít nebo potrzenou propustku.A kdž by si je letos neuplatnila,tak ti je připíšou na druhý rok

blahova_andrea
27. říj 2013

@aneta15 přesně. poctivě všude chodím sama i se synem, ale nic tedy rozhodně nesbírám a pokud jsou naše výkony lékaři propláceny pojišťovnou, tak o nich vědí a nechápu, proč by lidé měli něco sbírat a nosit na víc. chápu vyplnit a podat nějakou žádost, aby věděli, že konkrétní pojistník má zájem se zapojit a sami si snad v systému najdou jestli nárok má nebo ne.

monnn
27. říj 2013

@aneta15 nevím,takovou zkušenost nemám,já jsem si vždy papír vytiskla doma a když jdu k lékaři,razítko si vyptám 😉

smallpilot
10. dub 2014

Holky, chtěla bych letos taky něco získat, když tam tolik let platím a nikdy nic nedostala proplaceno. Taky nechápu, proč bych měla sbírat razítka, když to mají všechno v systému, ale ani na jejich webu nemohu najít nějaký papír, na který se razítka sbírají.
@monnn prosím, o odkaz.

děkuji 🙂

monnn
10. dub 2014

@smallpilot ahojky,letos nevím jak to je,vždy jsem si to našla na jejich stránkách anebo jsem se ptala přímo na pobočce,ale prý jsou letos zmněny 😨