Soukromá klinika, operace žil - laser, chemie, ultrazvuk

marketa11112
25. dub 2017

Ma nekdo zkusenost? ?manzel dnes absolvuje iperaci na klinice v praze. Operace bu de stat 40000 kc. Na klinice mu bylo receno, ze standartni zakroj v nemocnici mu nepomuze, resp. Pomuze na chvili a cca kazde dva roky by mohl chodit opakovane. Jednou uz na takove operaci byl a je takt, ze do dvou let to mel zpet, ted po 6 let o moc horsi...navic se neresila pricina, jen se reklo, ze je to dedicne, ma to jeho matka a hotovo....proto jsme to nyni resili dal. Nemocna noha mu bude odoperovana jen s lokalni anestezii(ted je prave na sale), bude trvat pres dve hodiny, jde o kombinaci laseru, ultrazvuku i chemie.....pricina byla nalezena v kotniku druhe nohy, kam mu bude zaveden katetr. Tam mu spatne fungovalo prokrveni...Cely krevni system je propojen tak, ze diky tomu se mu zvetsovali a spatne fungovali zily v druhe noze....nohu mel neustale nateklou, mel krece, bolesti zil, rano se nemohl na nohy postavit, musel to vzdy ,,rozchodit,,......pres stehno , pod kolenem zilu 2 cm silnou..moc jsem se bala, co by se delo pri nejakem urazu...
Kazdopadne doyfam, ze mu operace pomuze a bude klid....

Ted mi jde o to, zda vzp na takovou operaci prispiva ci ne..zda podat nejakou zadost, zda ma nekdo zkusenost. Klasicka operace urcite take stoji dost penez..anestezie, tym lekaru, sal, material, pobyt v nemocnici..coz u manzela by bylo opet minimalne 14 dni a s tim spojena pece .....mozna by slo o vyssi castku nez takto...nehlede na to, ze by na operaci musel chodit stale opakovane.......ma nekdo zkusenost?....nebo to pojistovnu proste nezajima?.....zatim se ptam takto, mam rizikove tehu a musim lezet, nemohu tam ted bezet a zjistovat. Dekuji za vsechny postrehy, rady i zkusenosti....