U jaké jste zdravotní pojišťovny?

veronickalongipes
26. únor 2012

Ahojte, řeším, jestli změnit pojišťovnu. Vyplatí se to ještě přecházet k jiné nebo je to všechno stejné? projíždím stránky ale přijde mi to na jedno brdo.. Jsem nyní u vzp..

deyana
26. únor 2012

My jsme u VoZP, a mívali dobré výhody, teď už nemají. Ale myslím, že tímto směrem budou putovat všechny pojišťovny.. Tak mám pocit, že je to dneska už skoro jedno.. 😖

katyxq
26. únor 2012

Já s malou jsme u OZP, manžel chce od VZP odejít už z principu, jenže nejdřív to jde až od ledna 2013 😠 (to nás zase naši zákonodárci vytočili), o změnu ale musí požádat nejpozději do června.

denousek
26. únor 2012

metal aliance 🙂

zdeniii
26. únor 2012

Mám VZP, ale hodně maminky jsou spokojené s minestarstva vnitra, má hodně příspěvků...

mkr
26. únor 2012

jsem u 205 český národní, už několik, ale jsem spokojená, pořád mi na něco přispívají, dcera dostala teď vitamíny, zaplatili mi celý plavání, solnou jeskyni, je toho dost na co přispívají
katyxq o tom, jak to bude, se vědělo už docela dlouho, když to stihli do konce roku tak od ledna byli u nové pojišťovny, a zase tak dlouhá doba to není, jen půlroku, dřív to bylo čtvrt, pokud to, ale nestihnete, tak pak snad to bude leden 2014

neu.sona
26. únor 2012

Metal Aliance. Výborná pojišťovna a hodně příspěvků.

marhulinka
26. únor 2012

Česká průmyslová ČPZP

york
26. únor 2012

cela rodina jsme u ČPZP,maji dost prispevku pro vsechny vekove kategorie...bonusovy program z ktereho lze take cerpat vyhody...

weri1
26. únor 2012

manžel u VZP a já s malým u OZP

saronka
26. únor 2012

já s dcerou Ministerstva vnitra a manžel OZP. jinak vnitrácká letos dává hodně pro těhule i děti na očkování což je paráda..

anien
26. únor 2012

všichni u VZP

caarolkaa
26. únor 2012

Já také přemýšlím že odejdu od VZP ale lékařka mě upozornila ať nejdřív si zjistím jaký z našich lékařů má s jakou pojišťovnou smlouvu a tím jsem zjistila že skoro každý má s VZP maximálně ještě s jednou jinou a tím to mám teď docela těžké. Buď přejít k jiné pojišťévně a najít si jiné lékaře nebo zůstat u VZP 😒

jop
26. únor 2012

já i syn jsme u 205 a spokojenost (přešla jsem z VZP), hlavně v době těhotenství a porodu jsem čerpala slušné příspěvky. Žádný lékař nikdy neměl problém s tím, že jsme u 205, naopak se mi stalo, že mi jedna lékařka kdysi řekla, že pacienty z VZP nepřijímá...

crca
26. únor 2012

Všichni jsme u VZP a zatím nemůžu nic vytknout,ale samozřejmě jak komu vyhovuje 😉 Ale taky jsem koukala a přišlo mě to stejné jak píšeš.Někde zase nedají to,tam zase tamto,pak zse tam nedají,tam přidá jiná.... 😀

sheinka
27. únor 2012

Všichni u OZP a nemohu si stěžovat

miskadis
27. únor 2012

Všichni jsme u VZP a jsme spokojeni.

veruska007
27. únor 2012

VOZP a super, za loňský rok nám vraceli 3.000,- na různé aktivity a ty samé jsou i pro letošní rok. Např. 1000,- na cvičení pro těhule, 1000,- na plavání s batolaty, 500,- na cvičení s dětmi, 500,- na solnou jeskyni, 350,- na masáže nebo pohybové aktivity, 300,- plavání, 200,- vitamíny... super!

anehap
27. únor 2012

jsme všichni u VZP a spokojenost. Rozhodně bych neposuzovala kvalitu ZP podle toho, jaké nabízí příspěvky(ono totiž další rok nemusí nabízet vůbec nic), ale podle kvality a dostupnosti zdravotní péče a tu je schopna zajistit právě VZP, u nás je i s jinými pojišťovnami problém u některých lékařů. Jinak je logické, že menší pojišťovny nabízí víc příspěvků, mají míň pojištěnců a u VZP je většina seniorů a dětí a ti spolykají za zdravotní péči nejvíc peněz 😉 ,takže na příspěvky tolik nezůstane.

karlam
27. únor 2012

VZP...ale raději bych k ministerstvu vnitra, mají větší výhody, jen se může přecházet vždy k 1. lednu, jaksi jsem to prošvihla ☹

ivarei
27. únor 2012

Ministerstvo vnitra a spokojenost.

vafle
27. únor 2012

byli jsme u čpzp ale neproplácela nám vojtovku 2x týdně 550 kč a cvičili jsme téměř rok....naštěstí jsme po třech měsících přešli k ministerstvu vnitra.....nezpomeňte kdo chcete přecházet že žádost musíte podat do konce června (abyste přešli k 1.1.)

nika
27. únor 2012

211 - ministerstvo vnitra- celá rodina a jsem ráda, že přešli i rodiče, byli u VZP a mamka měla plánovanou operaci a usela ji z důvodu neplacení a problémů VZP posunovat, naštěstí už je jinde a nebyl problém. Prevenci mají propracovanou a i jiné velké + .

S 211 jsem neměla nikdy žádný problém co se týče ošetření a Dr byli jen rádi že jsem přešla (cca 4 roky zpět) od VZP, všichni mně ji schválili. Ad Dr a smlouva s pojišťovnou, kamarádovi tvrdil praktický že s 211 sml nemá a přesvědčoval ho aby zůstal u VZP a ejchle zavolal si na pojišťovnu a onen Dr smlouvu má, jen pár pacošů s ní, asi má jiné výhody jinde.

hansed
27. únor 2012

211 - Ministerstvo vnitra, manžel je teda VZP ale bude přecházet 😉
Já jsem max. spokojená, doktor mi i říkal, že 211 nemá problémy s placením za pacienty 😉

evulka25
27. únor 2012

217 Metal Aliance

petrufa86
27. únor 2012

já když sem teď podstupovala IVF tak mě doktro říkal, že doufá že nejsem u Metal Alianz-nebo jak se to přesně jmenuje. Že s nima jako CAR mají docela problémy s proplácením atd..

pajapoj
27. únor 2012

my jsme vloni přešli k ČPZP (205) a jsme moc spokojený. Smlouvu má se všema doktorama kam chodíme (to jsem si dopředu zjišťovala) a narozdíl od VZP u které jsme byli předtím nám už i něco zaplatili - plavání, masáže, příspěvek na vitamíny a očkování, teď mají pro těhule (ale to oproti loňsku trochu snížili)..
Jsme spokojený. VZP mi nedala nikdy nic ani jako těhotný ani na nic jinýho.

robinsonkaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petra.happyday
12. lis 2012

VOZP a maximální spokojenost...příspěvek na plavání batolat 1000Kč (ročně), plavání 300Kč a myslím že přispívá i na ostatní aktivity jako je např.cvičení těhulek nebo vitamíny.

xvitk101
12. lis 2012

S malý jsem u ministerstva vnitra 211 a manžel je u vojenské. S pojišťovnou jsme oba spokojení a čekáme, až se tyhle naše dvě sloučí, abychom mohli čerpat třeba příspěvek na očkování, protože to u ZPMV musí být celá rodina, jinak se nedostane nic. Já jsem si to vybrala jinde a od známého lékaře ví, že jsem udělala dobře a k této pojišťovně přešla od VZP.

diviska
12. lis 2012

já byla u VZP ale přešla jsem k OZP před deseti lety, kvůli psycholožce, která s ní měla smlouvu...jinak od nich nic nechci, tak je mi to asi fuk, u které jsem...