U jaké pojišťovny pojistíte miminko?

klaraaaa
19. únor 2014

Myslím životní úrazové pojištění..s možností i malého spoření (ale na to budeme spíše zakládat stavebko). Díky

petule12
19. únor 2014

my máme dohromady na našem úrazovém pojištění i děti. Momentálně máme FLEXI u pojišťovny české spořitelny.

monikabie
19. únor 2014

Máme FLEXI a na jedné smlouvě jsme všichni🙂

lostakova
19. únor 2014

GE Money Bank má dětský účet pro děti už od narození zdarma, součástí je úrazové pojištění pro děti a úroková sazba 2,5% do 30tisíc. K tomu plánuju to stavebko od Wüstenrotu.

pholan
20. únor 2014

Doporucuji investicni zivotni pojisteni. Jen ne stavebko.

pajapoj
20. únor 2014

máme taky Flexi, na naší smlouvě úrazově pojištěná děcka a pak pro děcka máme stavebka, myslím špatně nevychází ani ta dětská vkladní knížka (oproti stavebku peníze kdykolik k dispozici)
Nejhorší věc jsou různá investiční životní pojištění, jsou to vyhozené peníze (což mi potvrdilo víc fin. poradců - capitol, partners, GE, ČS i pošta a to sluníčko co nabízí spolu s č.poj je největší zlodějina na lidi)

golla
20. únor 2014

souhlas s @pajapoj. Ty invenstiční životní pojištění jsou na prd. I odborníci se shodují, že je lepší mít pojištění a spoření odděleně.

l.u.c.i.e
20. únor 2014

Máme Flexi jako životko a úraz. Hlavně děcka jsou se mnou v jedné smlouvě. Spoření máme zvlášť - investiční fond od ČS.

hojda
20. únor 2014

Četla jsem rozhovor v časopise, že pojišťování dětí na život je tahání peněz z lidí. Děti je dobré pojistit na úraz, ale na život se pojišťují hlavně dospělí, protože jejich smrtí se dostane rodina do finančních potíží (nesplácení úvěrů, rodina přijde o plat), úmrtím dítěte rodina o finanční příjmy nepřichází. Opravdu je to vytahování peněz pojišťovnami od lidí, raději více na úraz.

copa
20. únor 2014

naše děti jsou pojištěné u Uniqa, jsou přidané k mojí smlouvě
stavebko doporučuji založit koncem roku, to mají spořitelny většinou akce, založení zdarma, vyšší úrok apod.

jmisa
20. únor 2014

Já mám flexi, dítě zvlášť, je pojištěné do 25 za původní cenu, pokud do pojistky nezasáhnu. Sáhla bych v případě, že se syn rozhodně nějak aktivněji sportovat, pak bych zvedala denní odškodné.
U dítěte mám pojištěný úraz, pobyt v nemocnici, trvalé následky a velmi vážná onemocnění. Na život dítě nepojišťuji.
Součástí pojistky je i zproštění od placení pojistného, kdyby se se mnou něco stalo, pojišťovna pak udržuje pojistku až do 25 let věku dítěte, bez placení pojstného.

poradceostrava
25. únor 2014

Dobrý den,
v prvé řadě bych zdůraznil, že určitě není dobré dávat spoření a pojištění do jedné smlouvy. Pojistka má být hlavně na zajištění rizik a ve chvíli, kdy do ní začnete vkládat peníze, může být komplikovanější ji v budoucnu změnit, upravit nebo zaměnit za jiný, aktuálně výhodnější, produkt. Dítě může časem začít dělat nějaký sport nebo se jakkoliv může změnit životní situace a může nastat problém s penězi na spořící části.

Co se týče spoření, samotné pojištění na to není vhodný produkt, i kdybyste na to měli zvlášť smlouvu. Pojištění není spoření, na což upozorňuje i ČNB v následujícím článku - http://aktualne.centrum.cz/finance/penize/inves... , nejzajímavější mi příjde poslední odstavec:
"IŽP láká díky vysokým provizím
Pojišťovací zprostředkovatelé nabízejí klientům investiční životní pojištění - zkráceně IŽP - i díky vysokým provizím za jejich prodej. Jak zjistily kontroly ČNB, někteří však při tom zamlčují informace o možné kolísavosti investice, negarantovaných výnosech nebo omezené likviditě (možnost kdykoliv si vybrat peníze).

Pokud se chce člověk pořádně pojistit, měl by si sjednat dostatečně vysokou rizikovou část klasické pojistky, aby jej v případě potřeby ochránila. Pokud chce spořit (uchránit úspory alespoň před inflací), může zvolit některý ze zákonem chráněných vkladů v bance, případně záložně (spořicí účty, termínované vklady). Pokud chce rozmnožit peníze, je pro něj výhodnější klasické přímé investování do cenných papírů například formou fondu kolektivního investování."

Doporučuji vyhledat ve Vašem okolí dobrého a zkušeného poradce, který by Vám poradil jak se samotnou pojistnou smlouvou, tak i s případným spořením.

anetkam
15. dub 2014

My máte také Flexi, všichni.. Dlouhodobě vyhrává různá ocenění a s pojišťovnou je dobrá domluva. Už jsme měli i menší úraz (menší ranka na patě) a peníze přišly hned a bez obstrukcí.

A.

21288
22. dub 2014

Maminy,kdo by chtěl pro dítě skvěle stavěnou pojistku,hodně výhodnou a hodně levnou 🙂 tak mi písněte zprávu 🙂