Ukončení úrazového pojištění, kdy dostanu peníze?

tripisek
1. kvě 2017

Dobry den, prosim o radu. Tatinek mi sporil na urazovem sporeni, ktere jsem mela do 25let. Chci se zeptat za jak dlouho od mich 25narozenin penizky dostanu? Dekuji

berenika39
1. kvě 2017

@tripisek to se budeš muset zeptat toho, kdo ti je má vyplatit🙂. záleží na tom, jestli byly splněny všechny podmínky - a jakou část z pojištěná tvořilo spoření.
Zavolejte nebo zajděte na pobočku fin. ústavu, kde pojistku máte.

tripisek
autor
1. kvě 2017

@berenika39 ja vim, ze na pobocce mi to reknou ale nechtela jsem tatku uhanet 😀 uz uz potrebujeme te nasi princezne vykouzlit pokojicek ale carovat neumime no 😀

berenika39
1. kvě 2017

to ti ale nikdo neřekne - neznáme smlouvu ani podmínky z ní. z pojištění se jen malá část vyplácí, stejně nic jiného nejde než to zjistit přímo.

tripisek
autor
1. kvě 2017

Pojisteni do 25let a vyplatit mi maji 40tis 🙂 zajimalo me zda ma nekdo zkusenost

berenika39
1. kvě 2017

no já jo, protopíšu. staršímu synovi jsem platila pojistku u české pojišťovny se spořením. 18 let, od narození do jeho 18ti. Mělitam ode mě 78 tisíc, Michal dostal 23. Takové byly podmínky, které jsem zase tak důsledně nestudovala☹. Tak přeji upřímě, at to máte brzo a v částce, kterou čekáš.
Už vám přišel dopis s vyrozuměním? Když pojištění končí, napíší sami - informují o stavu na kontu.

tripisek
autor
1. kvě 2017

To prave prijde tatkovi, je to psane asi na nej. Tak to je hrozny, ze jste z toho dostaly tak malo. Me tata rekl, ze tam je tuta castka na vyplaceni tak snad to tak bude

tripisek
autor
1. kvě 2017

Dceri take platim a take tam mam danou konecnou castku