Úrazové pojištění. U jaké pojišťovny pojistit dítě?

nilika
26. bře 2012

Ahoj maminky,prosím Vás o radu,u jaké pojišťovny pojistit dítě.Nejlépe bez spoření,pouze pojistku"kdyby se cokoliv přihodilo".Díky za Vaše rady.

crca
26. bře 2012

@nilika měla jsem od Kooperativy amyslela jsem si že je to nejlepší co mám,ale je to měsíc co jsem přešla k České Spořitelně a mám Flexi jsme tam já a děti dohromady a je to lepší než Kooperativa,ale bude záležet co všechno budeš chtít pojistit,já mám nemocnici-jak na úraz,tak na nemoc,vážné nemoci,trvalé následky,denní odškodné při úrazu,invaliditu....

ffiinnkkaa
26. bře 2012

Také mám Flexi stejně jako @crca. Z osobních zkušeností vím, že není problém s plněním.. 🙂

stavba
26. bře 2012

ano,ano, z důvěryhodného zdroje mohu potvrdit,že Flexi patří mezi nejlepší dětská pojištění na trhu.😉

crca
26. bře 2012

Hlavně ať to tady nezní jako reklama 😀 😀 Je to opravdu jen moje volba kterou jsem změnila na to Flexi-nejsem žádná poradkyně,ani konkurentka 😀 😀

crca
26. bře 2012

@stavba mě se hlavně líbí to,že já i děti jsme na jedné pojistce pod jedním číslem 😉 U Kooperativy jsem měla já životku a to ještě ne snějakým super pojištěním a děcka každý měl jednu pod jiným číslem,takže jsem paltila za 3 pojistky za vedení účtu,tady platím jen za jeden účet a ještě jsme cenově ohledně výšek pojištění úúúúplně někde jinde a výjde mě to jen o 44kč víc než u Koop. 😉

cara.m
26. bře 2012

@nilika Flexi u ČS 😉

jijitka
26. bře 2012

Taky máme Flexi od ČS - společnou pojistku pro sebe a syna. Pojištěni jsme asi na to samé jako @crca , můžeš si zvolit jakou výši plnění budeš požadovat (od toho se odvíjí výše pojistného). S plněním problém není, během 3-4 prac. dnů od podání oznámení jsem měla peníze na účtě. Takže spokojená jsem

micka1
26. bře 2012

Já jsem měla společnou se synem Flexi, ale vypověděli jsme ji. Synovi nechtěli pojistit nohy. Má nohu levou nohu po operaci a napsali nám že nám nepojistí ani druhou nohu. Tak jsme ji vypověděli. Teď mám Uniqu a jsem spokojená. 🙂

vojtisek2007
26. bře 2012

taky máme Flexi - na doporučení nezávisl.fin.poradce....udělal nám simulace asi u 6 subjektů a Flexina vyšla nejlíp a navíc fakt není žádný problém s plněním....platím cca 1300 a jsem tam já a tři děti - máme pojištění na úmrtí,invaliditu,úraz,nemoc,nemocnici,trvalé následky,neschopnost při dlouhodobém marození..jsme spokojení 🙂

nilika
autor
27. bře 2012

@crca díky za odpověd 🙂

nilika
autor
27. bře 2012

Všem moc díky...jak tak čtu,nejlépe z toho vychází FLEXI.

crca
27. bře 2012

@nilika není zač 😉 já byla spokojená i té Kooperativy,ale jak píše @vojtisek2007,jeden den mě zavolala jaká si žena,že se měněj ty verze pojištění a kdy se může stavit-upřímně,mě takovéhle nabídky lezou na nervy 😅 ,ale nechala jsem jí,přišla druhý den a už to jelo-zkoukla mě všechna pojištění,napsala jsem jí co bych očekávala a za 3dny přišla s tímhle 😀 taky udělala právě recenzce od všech pojišťoven a vyšla nejlíp tato-jinak teda co se týká Kooperativy ohledně vyplácení za nějaký úraz,nebo pobyt v nemocnici,tak si teda taky nemůžu stěžovat a nechci jí nějka špinit,jenom kvůli tomu,že jsem přešla k lepší 😉 Prostě jen to Flexi,je lepší 😉

petrak32
9. kvě 2013

Prosím o radu. V dubnu 2009 jsem pojistila syna u Amcico, nyní Metlife. Platím 1260 Kč jednou za rok. Jde o úrazové pojištění Školák, zároveň je to pro mě životní pojistka. Na začátku března tohoto roku mi volal pojišťovák, že je nějaké výročí od uzavření smlouvy, že teď je tam pár výhod navíc, tak jestli s tím souhlasím, ať se stavím, a tu starou smlouvu zrušíme. S tím, že hned sepíšeme novou, s novými podmínkami, akorát budu platit o 700 Kč víc, teda 1960 . No, ale až nedávno mě napadlo, že jsem se nezeptala, zda ty peníze z původní pojistky, se přesunují do té nové. Pojišťovák se mi o tom teda nezmínil. Vím, moje blbost, že jsem se nezeptala při sepsání návrhu smlouvy. Zítra jdu na pobočku. Mám podepsat smlouvu nebo odstoupit od návrhu smlouvy nebo co dělat? Chci být aspoň trochu informovaná, ať jsem na ně připravená. Do této pojišťovny už jsem vrazila tolik peněz a nic z toho, zase tak bohatá nejsem, abych je tam dotovala 😖 . Snad jsem to sepsala nějak srozumitelně, bo jsem naštvaná 😠 .

dlabinecka
9. kvě 2013

@petrak32 JAké peníze z původní pojistky? V tom bylo nějaké spoření? Pokud jsi ještě nic nepodepsala, tak můžeš být v klidu. rozhodně si nech všechno vysvětlit. K navýšení částky, kterou platíš došlo určitě kuli výši krytí. To by TI ale měli vysvětlit na pobočce.

petrusew
9. kvě 2013

Mám flexi a klidně řeknu, že se pohybuji v pojišťovnictví. (ale aby to neznělo tak blbě, tak auto a byt máme u kooperativy😀 )

petrusew
9. kvě 2013

@petrak32 já bych ti doporučovala než podepíšeš novou smlouvu, nech si udělat několik různých návrhů od různých pojišťoven. Budu upřímná, to krytí se mi zdá zatraceně malé.....

jmisa
9. kvě 2013

@petrak32 otázka, jaký máš pojistný částky, co máš skutečně pojištěné a co ne, v něčem jsou pojistky starší výhodnější, můžou mít lepší úročení, může tam být už kapitálová hodnota, kterou bych před zrušením rozhodně vybrala, protože s největší pravděpodobností by se, pokud už nějaká je vytvořená, zase rozpustila do pojistky, někdy se tomu lze vyhnout, ale otázka, jestli to ten pojišťovák udělá.
Já osobně preferuju pojistit dítě zvlášť a sebe taky zvlášť, ale to je věc názoru. Tvoje pojistka už teď bude na stejné částky s největší pravděpodobností dražší, jsi starší a navíc dřív ženská měla lepší pojistné a taky je potřeba pohlídat tzv. čekací doby, to je doba, kdy by v případě pojistné události pojišťovna neplnila.
Je toho strašně moc, co si pohlídat.

Jinak já mám taky flexi od spořky i prcek, ale každý svoji smlouvu, zkoušela jsem si to kongfigurovat dohromady i zvlášť a vyšlo to nastejno, tak jsem nás oddělila.

jmisa
9. kvě 2013

Jinak 1260 za rok se zdá málo i mně. I ty dva litry ročně jsou dost málo na dva lidi.

petrak32
9. kvě 2013

No, ono šlo hlavně o to, že u Amcica jsem se pojistila v 19ti letech, životní pojištění. Pak jsem to chtěla po třech letech zrušit, ale "milá" paní na pobočce mě odbyla, ať to neruším bla bla a já blbec šla pryč a přestala to platit. V tom roce 2009 mi přišlo, že dlužím na pojistném + penále. A na pobočce mi řekli, že se dlužné pojistné i s penálem dá zrušit tím, že si dám nějakou pojistku. Tak jsem dala aspoň toho Školáka. A malého máme pojištěného od narození, přitel má rodinného pojišťováka u Koopertativy. Jinak to pojištění Školák je úrazové, takže malý je pojištěný na věci s tím spojené, nově od loňského roku je ve Školákovi zahrnuto i hospitalizace z důvodu nemoci, nejen z důvodu úrazu.

crriss
12. črc 2013

je hodne produktu - pro deti je dulezity hlavne uraz + trvale následky, pripadne hospitalizace...
Zalezi na simulaci od vice fin. domu,a na tom, co k tomu všechno chcete, zda zvlast deti, komplet rodinu, část rodiny, je to hodne flexibilni..

jsou dobře zkusenosti s Flexi, ikdyz jim to všechno trva...vyborne jsou produkty od Allianz...zalezi na situaci 🙂

lucenek
12. črc 2013

Využij služeb fin poradce, ale toho nezávislého já mám na doporučení slečnu z OVB a jsme naprosto spokojená,, teda paní.....
v jiných institucích mě lanařili do spol pojistky celé rodiny a ejhle nebylo to tak výhodné.....mezi mnou a mužem je věkový rozdíl 12let což je pro poj zcela zásadní
určitě si nech poradit a nepodepisuj první produkt
já mám sebe životko a trv následky a dceru úrazovku plus smrt a hospitalizaci, nyní navíc připoj nemocenské (otěhotnění)
muž je sám poj na život a trvalé následky
plus mám poj domácnosti vztahující se na škodu v obchodech a krádež klíčů dokladů a platebních karet.

Ale já si nehala dělat komplet fin analýzu (příjmy, výdaje, půjčky, kreditka) plus nově stavebka, životka celá rodina, poj domácnosti a pro muže navíc penzijko (já již měla)

co se týče konzultací a převádění financí jsme si zřídila ING konto spořící zdarma a přesouvám finance tam....

a lépe se mi tedy spí....že když s emi fakt něco nedejbože stane, ti dva to zmáknou a naopak

any_nn
20. led 2014

Pojišťoven je spousta a každá má něco, takže nejlepší bude si povykládat s někým, kdo tomu rozumí a orientuje se v nich...Záleží, co si chcete nechat pojistit a na jakou částku...Také jsem hledala pojištění pro sebe a své 2 dcerky, četla recenze, zkušenosti, doporučení až do zblbnutí. Pořád jsem chtěla vědět, kde to bude nejvýhodnější. Pak jsem narazila na paní, která mi dobře poradila a spoustu věcí vysvětlila a sestavily jsme pojištění přesně podle mých představ a ničích jiných...a fin. možností.

tomakuchar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
palmolivka
12. bře 2014

Ahojky já jsme malou taky nechala pojistit u Flexi... 🙂

letadlo13
31. bře 2014

Doporučovat jednu pojistku nebo pojišťovnu je krátkozraké, za měsíc už to stejně nebude pravda, to se opravdu mění. Každá rodina je jiná a potřebuje něco jiného. Nepadne nám vsěm stejná košile , nemůže nám padnout ani stejná pojistka. 😀

johnny008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
glimmer
27. říj 2014

já mám pro děti a manžela Flexi a pro mě Allianz ... u Flexi jsem neměla ani jednou problém s plněním. Mám pojištěný úraz, nemocnici, pracovní neschopnost, doprovod dítěte v nemocnici ... platím měsícčně necelých 1500. Klasické spoření mám u ING.

kolecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cosipipi
13. lis 2014

Neviem čo je na tom Flexi tak úžasné. Myslím, že sú aj lepšie poisťovne a poistky. Ale určite je rozumné prepočítať to u viacerých a porovnať. Opýtať sa na výluky a konkrétne príklady. Aj keď mnohí nemajú radi fin. poradcov a sprostredkovateľov, tí aspon vedia rozdiely medzi poisťovňami.
Rada spočítam a navrhnem aj iné poistenie nie len Flexi, s možnosťou 4 osob na jednej zmluve pod jedným číslom 😉

klara_vit
22. čer 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Mohla bych se zeptat jakou pojištovnu bude moje dítě mit po narozeni? Stáva se automaticky členem moji pojištovny? Nebo mu ji mužeme vybrat. Děkuji za odpovědi.