Vyplácení denní dávky z pojištění při PN na rizikovém těhu

wix77
3. črc 2013

Ahoj, máte někdo zkušenosti s vyplácením denní dávky z pojištění při neschopence na rizikovém těhu?

kacenka1987
3. črc 2013

Ahojky, nemám přímo osobní zkušenost, ale těhotenství bývá hodně často výlukou tohoto pojištění. Avšak nějaké se najdou a pak to jsou bezva peníze k PN. U pojištění nesmí klient brát doživotně léky a být pod lékařským dohledem skrz nějakou nemoc. tak pozor, pojišťovna pojistí,avšak když má potom platit stačí blbé léky na tlak a nic nedaj 😉 Je tam i čekací lhúta.

lv
3. črc 2013

Pozor: Jelikož toto je Otázka, každý může odpovědět jen jednou. Pracovala jsem na prepazce Ceske pojistovny, a tam je to ve vylukach=nedostanes nic. U jinych nevim.

pajenka
3. črc 2013

Jediná pojišťovna, která to vyplácí, je Allianz, pozor na to 😉

helcenka
3. črc 2013

Jojo, jak píše @pajenka, teď to má jen Allianz, ale dříve to měla i Wuestenrotka, záleží, kdy máš uzavřenou smlouvu, do jakého data, teď už to má také ve výjimkách, ale pokud je smlouva za starých podmínek, tuším 2 roky a déle zpátky (nevím přesně to datum, od kdy to dala do výjimek), tak to také vyplatí, i když se jí nechce.

renulem
7. črc 2013

Ahojky holky,vím o pojišťovně která v\plácí v případě těhotenství 🙂

monikabie
7. črc 2013

To netuším, ale pobyt v porodnici mi by proplatili, ale nevešla jsem se do limitu, měla jsem novou pojistku a dělalo mi to 2 dny🙂

crriss
12. črc 2013

dělala to Allianz, ted pritvrdili od 1,7,podminky...pracuji jako fin. poradce, mam s tim hodne zkusenosti a hodne holek a zen to docela ocenilo 🙂

p1983k
15. črc 2014

@wix77 Já mám uzavřenu pojistku u Allianz,je dost drahá (já platím 1120,- měsíčně,ale je to různé),nesmíš otěhotnět dříve jak 6 měsíců od uzavření smlouvy,plnění je až od 29 dne nemoci..ale pozor,ted když došlo na věc,vyžadujou po mě neskutečné množství dokumentů,jako zdravotní záznamy,lékařské zprávy,výpisy z pojištovny za pár let zpět,kopii těhotenské průkazky atd.,samé důvěrné informace. Marodim již dva měsíce a ještě mi nic nedošlo,ani vyjádření,ani peníze..je to jediná pojištovna která prý proplácí neschopenku z důvodu těhotenství ale spoustě mým kamarádek to zamýtli,z různých důvodů. Jsem ted dost naštvaná jelikož s penězma jsem samozřejmně počítala a vůbec nevím jestli nějaké dostanu. A je tam taky podmínka být nějakou dobu zaměstnaná na dobu neurčitou. Jsou určitě i maminky kterým plnění uznali..někomu se vyplatila a někomu ne,jako by prostě půlce zamítly a půlce to schválili mi připadá. Tak záleží jestli riskneš do toho jít. 😉

aarriel
4. zář 2014

Já to teď řeším. Jsem u České spořitelny a jsem s nimi řádně nespokojená. Řeším to už od půlky dubna a je září a stále to nemám vyřešení a to za chvíli rodím. Od nich odezva žádná a když volám na infolinku, tak mi pokaždý řeknou něco jiného. Takže jen další služba jak z lidí vytáhnout peníze. Včera jsem jim tam posílala stížnost ať to aspoň nějak vyřeší, ať to můžu zrušit.

laurajohana
20. led 2015

Allianz mi dneska proplatila za prosinec a část listopadu, tak jak měla.. Takže za mě dobré... 😉

michalusenka
30. bře 2015

chtěla jsem se zeptat těch, co jim bylo již vyplaceno - co uznali za dobrý důvod k proplacení a zda se musí nastoupit na rizikové hned od začátku nebo třeba zaplatí i když nastoupím třeba nečekaně až v 5 měsíci např.?