• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

VZP chce proplatit pobyt syna v nemocnici po úrazu

29. září 2009 
autor
No tak to bych o tom musela vedet, ze o me nekdo neco setril na policii nebo na socialce, snad by policie nesetrila neco bez nas, to ne.Nejsi nahodou od VZP :grinning: berusko?Ne , delam si srandu. Ale nejvic me prekvapilo, ze to prislo jak blesk z cisteho nebe to vyjadreni z VZP, kdyz to bude uz skoro rok...Asi jsem nemela prechazet s malym k jiny pojistovne a nikdo by se v tom nestoural, pravnik mi na to rekl, ze to nevylucuje....Je mi z toho vseho zle, nikdo u nas doma nebyl aby posoudil kdo je za co zodpovedny...To je mi divny...A pravnik mi rikal, ze kdyz u toho nebyla policie ani socialka, tak je vlastne vinik neznamy...Tak uvidime, budu to resit a to tvrde..
27. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Britney, taky supr....už se ani ničemu nedivím :confounded:
27. zář 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to urco nejsem :wink: taky jsme s nima meli "jednani" :sweat_smile: ale vim to od te zname.. ze ji to rekli rovnou ze jestli se prokaze jeji vinya tak budou asi chtit nahradu, asi ne vse ale spoluucast ( oni meli transport vrtulnikem, a naVinohradech byli nekolik mesicu, 5x palstiku, dolecovani atd...) takze ji by to stalo asi statisice ne-li vic :sweat_smile:
27. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rok to byt muze, zalezi kdy skoncilo leceni, posledni kontrola a tak, to muzou posuzovat az potom... celkove naklady, asi maji i nejakou lhutu do kdy to musi uzavrit
27. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to by bylo asi hoooodne, pane Boze, to je hrozný, jestli jim to taky takhle přišijou.To se budu muset zeptat, jak to funguje u jiných pojišťoven.
27. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem zvedava jak jim to dopadne :confused: to je riziko no... zase vetsina deti ma urazovou pojistku..
27. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka24: Já si myslím, že to na tebe VZP "zkouší" z důvodu změny pojišťovny :confounded: Nás na Vinohradech dali na pokoj s holčičkou - doufám že se nikdo neurazí - cikánečkou. Už byla téměř zhojená, ale popáleniny od rukou, hrudník, nohy. No děs. Hrála si se zapalovačem, maminka kouří. Takže zřejmě v tomhle případě to byla "vina" rodičů, kteří nechali zapalovač v dosahu dítěte. A teď ať mi někdo řekne jak by to pojišťovna vymohla od téhle rodiny - zapoměla jsem říct, že tatínek byl postižený, takže zřejmě na nějakých sociálních dávkách, maminka doma s dalším dítětem. Holčině nepřinesli ani kartáček na zuby natož bačkory :cry:
28. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ve středu mi držte palce, jedu do VZP osobně, ještě zítra kontaktuju poradnu pacientu ČR a popř. právníka a uvidíme co bude dál.Stejně na to nemám do 15 dnů zaplatit skoro 30tisíc... :angry:
28. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem se zamyslela na nadpisem tohoto tématu, nedává trochu smysl, ale všechny jste pochopily o čem je řeč... :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti držím pěsti :wink:
29. zář 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek