Životní a nemocenské pojištění, máte zkušenost?

xveronikaxx
18. říj 2013

Právě zvažuji dobrovolné pojištění od Allianz, které by krylo úmrtí, závažné onemocnění, úrazy, hospitalizace, pracovní neschopnost (včetně rizikového těhotenství)... původně jsem chtěla od finančních poradců sjednat pojištění jen na rizikové těhotenství, ale dozvěděla jsem se, že to v ČR dělají pouze dvě pojišťovny - AXA a Allianz.. pořád váhám, zda do toho jít či ne, protože vzhledem k výši mému příjmu, se jedná o dost vysoké částky, na které bych měla nárok, a tudíž měsíční pojištění vychází na 2000 Kč...
Vím, že mi neporadíte, zda do toho jít či ne, to po Vás ani nechci. Ale pokud mi sdělíte své zkušenosti s pojišťovnami a především s Allianz a jejím plnění v případě neschopenky na rizikáč, budu docela ráda 🙂
Jo a ještě dotaz - přijala Allianz některou z Vás, i po konizaci děložního čípku za těch aktualizovaných podmínek (sjednání pojištění min. 6 měsíců před otěhotněním)?

Díky

crriss
25. říj 2013

@xveronikaxx Veroniko, Allianz nemá PN jen pro rizik. tehu, proste PN při tehu jakakoliv...
ma skvele věci primo pro zeny...variabilni balicek, můžete si vybrat co chcete, pridavat, ubirat dle vasi zivotni situace...

navíc je s nimi vyborna komunikace, rychle plneni...
v pripade urazu-nahlasite hned po prvním osetreni a do tydne mate peníze dle jejich tabulek na uctu.. 🙂

mysycka
26. říj 2013

allianz je opravdu dobrá a spolehlivá společnost. Je jednou z mála, která plní pracovní neschopnost v případě rizikového těhotenství. Od 1.7.2013 plní rizikové těhotenství od 6tého měsíce

any_nn
20. led 2014

Pojišťoven je spousta a každá má něco, takže nejlepší bude si povykládat s někým, kdo tomu rozumí a orientuje se v nich...Také jsem hledala pojištění pro sebe a své 2 dcerky, četla recenze, zkušenosti, doporučení až do zblbnutí. Pak jsem narazila na paní, která mi dobře poradila.

anetkam
1. kvě 2014

V současné době každá větší pojišťovna nabízí slušná dětská pojištění, kdy v rámci tohoto pojištění je pojištěný i rodič, ale pak se tato pojistka řeší individuálně, ale každá téměř nabízí to samé, jen za jinou cenu, proto je dobré vědět na jaká rizika a v jaké částce dítě pojistit...

hanna1170
27. lis 2014

My jsme nechali doma udělat pojištění tady: http://www.snadne-finance.cz/pojisteni/zivotni-...
Poradili nám a jsme spokojení i s cenou.

postylka2000
26. dub 2015

@crriss
Ahoj Mohu se zeptat o jaké pojištění jde a jak se to pojištění PN jmenuje nějak nemohu nic najít děkuji Olga

marriaberkyova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz