Životní a úrazové pojištění novorozence. Máte?

klara.t
28. led 2010

Minulý týden mi u dveří zazvonila ženská z Český pojišťovny a nabízela mi pojištění mého čestvě narozeného miminka. Vůbec nevím, jestli je takto malé miminko nutné pojistit.
Jak to máte vy? Pojistili jste si dítě?
Chápu, že já mám mít tuto pojistku, aby v případě, že se mi něco stane nezůstala rodina bez prostředků. Ale co u takového miminka. Má to cenu?

aponchie
28. led 2010

a nemat emanzela pojisteneho zivotne ?to by stacilo za par korun jen pridat k jeho pojistce ten uraz ..potom s eto mlati a pada celkem casto sice to neni zadna slava ty penize ,ale u na sje to treba 59kc mesicne na jedno dite k pojistce a dostala by hodne penez celkem jinak samostatne by to bylo nevyhodne ba spis hodne drahe 😎 😖

jj to slunicko je silene

medvik
28. led 2010

přidali jsme si malou k naší úrazovce, cca 20 Kč/měs. a k mému životnímu pojištění, to jsou 300 Kč/měs.

misicka85
28. led 2010

Holky a ty životky a úrazovky máte u které pojišťovny? Protože já žádné takové pojištění nemám,já jsem akorát pojištěná s malou v tom Sluníčku... tak myslíte že je to výhodnější že bych si to zařídila a malou tam nechala napsat?

lucie777
28. led 2010

Pokud bych něco chtěla udělat dceři, tak STAVEBNÍ SPOŘENÍ! Na životko a podobně bych se rozhodně vyprdla, na nás to Česká zkoušela už v porodnici.. 😝 u nich bych si nepojistila ani psa..

aponchie
28. led 2010

misicko ja jsem slunce zrusila ..asi nejake zatemneni mozku ..taky sem myslela jak to neni vyhodne a prd..oni hlavne lakaji na to,z ejsi pojistena t ykdyby se neco stalo,ale ta castka je tak smesna a tolik penez do toho vrazis ,ze je to nevyhodny produkt..ja pojistena nejsem,ale udelam si pojistku k manzelove stavajici pac jinak bych to mela ve svem veku uz drazsi

jituskak
28. led 2010

my máme životko na nás tři. pak pro malýho spoření, ale ne stavební. máme svýho fin. poradce, tak doufám, že máme opravdu to nejlepší pro nás. každopádně si myslím, že životní pojištění je důležitý. nevím, co bychom dělali, kdyby se manžovi něco stalo.

aponchie
28. led 2010

jitus zivitel je jasnej nas dokonce byt musel kvuli bytu ,ale i tak byho mel pac kdyby slehnul nevimnevim..uspory cerpat by sem nechtela 😝 to je svata pravda

zuzankast.
28. led 2010

ahojky, myslim si ze je nejlepsi, stejne jako to ma MEDVIK pripsat si detatko ke svemu pojisteni.
Jinak ma mala stavebko, to jsou podle me nejlip uloz. penize - neprijdete o ne a jeste vam tam pridava stat [zatim]

klematis
28. led 2010

Já jsem si tak malého chtěla nechat připsat k mojí pojistce, ale řekli mi, že to prý nejde, že mu musím udělat pojistku zvlášť, mám životku u české

jituskak
28. led 2010

my měli taky u české a jak jsme si vzali toho poradce, tak nám hned řekl, že je to životka na nic a ještě manželovi dali blbou rizikovou skupinu, takýe by z toho nebyla ani koruna a ještě popotahovačky za "zamlčení" údajů, co jsme neudělali, ale oni to zkonili.

aponchie
28. led 2010

ja uz u ceske nemam lautr nic jo vlastn ejen pojisteni odpovednosti za skody a to bohuzel mohu vypovedet az ke dni splatnosti takze od nich hned odchazim..bylo to vsecko znacne nevyhodne a vubec nedelaji vinkulace coz u nasi pojistovny delaji bezne proto i kazdy rok platime na ucto trebas min a min ted je to po dvou letech o 1000mene za stari a to je dost 😲 tam nic ..taky mame osobni bankerku a poradce v jednom super vec nemusim skoro nic resit a je na ni spoleh 😎

jituskak
28. led 2010

a jak na nás v české spořitelně hleděli, když jsme řekli, že máme vlastního fin. poradce. ta baba z toho byla úplně vykolejená 😀

aponchie
28. led 2010

😀 pritom na tom nic neni

nika
28. led 2010

my mame pro malou urazovku, a pak je urazově pojištěna u manželovy životky, u mojí to nejde -dynmik od ČP tehdy zatmění mysli ale není zlé, dkybych dělala nové už si vyberu jinak...
co se týče života myslím pro dítě je hlavní aby byli dobře pojištěni rodiče, dítě mělo urazovku, je to sice třeba jen pár penízek ale někdy to pomůže, ony výdaje na léčení nejsou malé a asi ani nebudou do budoucna klesat.

jinak my spořme malé přes naše Penzijní připojištění, skombinovaně se stavebkem. 🙂

shaula
28. led 2010

Tak vidím, že to máme obdobné - kluky jsme nepojišťovali, ale založili jsme oběma stavebko 🙂 To jsou podle mě lépe investované peníze než do pojistek. Já sama mám 3 životní pojistky a teď jen platím a platím jak mourovatá 🙄 Jenomže kdybych je zrušila, tak dostanu prd, tak to radši doklepu, jedna mi končí asi za 2 roky, jestli se nepletu...

medvik
28. led 2010

mám životní pojištění Amcico, úrazovku u České spořitelny. Dle naší fin.poradkyně je to tak nejvýhodnější. A stavebko plánujeme.

fender
28. led 2010

my máme pro malého Sluníčko - kombinaci spoření s úrazovkou a ještě k tomu v tom je úrazovka pro manžela. a založili jsme mu stavebko.
jinak souhlasím s tím, že nejlepší nezávislý poradce, který je schopen zhodnotit plusy a mínusy produktů u všech finančních domů.