Životní pojištění pro mimi. Jaké jste vybrali?

jita2
30. led 2007

Ahoj všichni,
zajímalo by mě, jaké životní pojištění jste si vybrali pro svá mimi a proč 🙂 , díky za všechny odpovědi...

unka7
9. dub 2008

Jak říkáš zjistit z více zdrojů a ujasnit si, co vše by to mělo obsahovat, ale dobré životní pojištění u dospělých je dobrá věc

kacka.va
9. dub 2008

většinou ne

unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
9. dub 2008

taky záleží, jestli je to součástí smlouvy (tím myslím přidělané v jednom formuláři) a nebo to mají zvlášť a strčí ti to pak jen do desek ke smlouvě (to je to nejhorší)

kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
9. dub 2008

Tady buď jedině být oprsklá a říct si o to, pokud je program v pořádku, nebudou s tím dělat tajnosti

kacka.va
9. dub 2008

jo a pak je "dobrý", že kdo nemá ekonomický vzdělání, tak není úročení jako úročení a z toho si myslím banky taky docela těží, protože tomu lidi nerozumí.

unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
9. dub 2008

joooo, to já oprsklá sem, protože jsem já klient a já chci informace a ne aby se oni chovali, jakože tím, že se mnou něco uzavřou, tak spasí svět 😉

kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
9. dub 2008

Když to je těžké, mohou se obrátit na nezávislé poradce, ale je tu zase ale jako je špatný pekař a dobrý pekař, tak je i poradce a poradce a lidi neví, tak raději jdou a snaží se tím probrat sami a není divu

unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
28. říj 2008

pessy1 • 1d • Dnes v 11:14
ahoj maminky, kde a jak jste nechali pojistit vaše dítě?díky za info.

geminis • 2d • Dnes v 11:58
Ahoj pessy1,
tak my máme zatím pro naše slečny jen stavební spoření, ale inspiraci jsem pro případ, že se rozhodneme pro nějaké to pojištění, našla na jednom fóru, kam taky chodím.
Hodně maminek dětem zařídilo úrazové pojištění, což má vycházet na cca 1200Kč/rok. Někdo pojišťuje i pobyt v nemocnici při hospitalizaci, cca 500Kč/rok, popř. sirotčí důchod.
A nejčastěji se asi podle ohlasů pojišťuje u České, České spořitelny (Flexi), ING, GE Money Bank (Dětský génius), Kooperativa.
Asi záleží, co chceš za pojištění a za jakých podmínek a rozsah, i vzhledem k finanční situaci. Někde pojišťují děti třeba od narození, někde až od 4 let.
Hezký den.

marselina
28. říj 2008

my máme pro kubíčka také stavebko a ještě má pojištění sluníčko,kde jsem zároven jako maminka pojištěná i já.
už jsme dokonce čerpali z pojištění penízky,kdy e kubíček opařil čajem,(naštěstí žádná velká tragédie se nekonala),lékař nám vypsal papíry a kubík dostal něco okolo 700kč,tak jsme mu za to nakoupili co si přál jako bolestné.

gabka32
25. únor 2009

můžu se zeptat kde máte děti pojištené na úraz?

aponchie
25. únor 2009

slunicko mame taky pac sem u toho i ja pojistena a dalsi pojistku ma u manzela na jeho..i urazovou takze ma dvoje pojisteni asi zbytecne ,ale nevim ted nemam cas delat refinancovani nasich veci,ale kuknu na to..nicmene by me zajimalo kdybych chtela to slunicko zrusit jake jsou za to sankce?nevite nekdo?pac baba co mi to zakladala nenbyla schopna rict prej az podle toho po jak dlouhe dobre to chci zrusit a jine blbosti ,ale myslim,ze je to asi hodne nevyhodne neco mlela 😖

sylvar
25. únor 2009

apí, po 2letech placení můžeš zrušit a vyplatěj ti to, co si naspořila, my se s tatkou nedohodli nebo dohodli, že budem platin napůl a tatí asi zapoměl a průser, prej mi to naspořený nevyplatí a ještě chtěj doplatit 😠 vypověděli smlouvu 😝