Životní pojištění pro mimi. Jaké jste vybrali?

jita2
30. led 2007

Ahoj všichni,
zajímalo by mě, jaké životní pojištění jste si vybrali pro svá mimi a proč 🙂 , díky za všechny odpovědi...

kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
9. dub 2008

a je fakt, že to ti zaměstnanci bank a pojišťoven zkoušejí, to je jasný, že se snaží prodat jejich produkty, ale musí to být v nějakých mezích. a ne abych pokaždý, když přijdu do banky, tak mi něco nutili 😉

unka7
9. dub 2008

Stačí říct, že nemáš zájem a dají ti pokoj, ale některý jsou fakt neurvalý.

kacka.va
9. dub 2008

no právě. když jsme čerpali úvěr, tak byli jak sršni. viděli, že na účtu přibyly peníze, tak hned nutili investování a pokaždé otravovali. Takže jsem pořád dokola opakovala, že nic nechci, že to jsou peníze na stavbu. jojo, jméno už máme 🙂

llucinka
9. dub 2008

kacko: No, ono je hlavně problém v tom, že to zaměstnanci banky musejí dělat 😖 Kdž nesplní limit obchodů měsíčně, nedostanou prémie, ale jen základní plat. 😒

unka7
9. dub 2008

Tak to mi jsme byli brzdy až, když se malá narodila, tak jsme ho dovymysleli. Nesmíte se nechat obalamutit, ale tak je to se vším.

unka7
9. dub 2008

To má Ilucinka pravdu, jsou placený s provizí a je jim jedno, co uzavřou, ale je to ve všech oborech, akorát to není tak vidět

llucinka
9. dub 2008

unko: Ale je to fakt, včera zse bylo ve zprávách, jak nějací lidí (důchodci) naletěli na nějaké zájezdy 😒

kacka.va
9. dub 2008

já jen myslím, že některé svoje klienty tím akorát odradí 😉. Jeden čas mi volali neustále z Eurotelu a nabízeli služby, tak jsem řekla, že jestli nedají pokoj, tak se přehlásím k jinému operátorovi a od té doby je klid. Jo a taky mi vadí, když mi nabízejí různé platební karty a když jim řeknu, že nemám zájem, tak začnou šťourat, proč nemám zájem. Ale proč bych měla mít zájem o další kartu a platit za ní, když už jednu mám. Prostě některý jsou fakt rýpalové.

llucinka
9. dub 2008

prostě je nový produkt a ten se musí nabízet a když třeba neuzavřou 15 obchodů měsíčně, nedostanou prémie ani osobní ohodnocení. 😖

unka7
9. dub 2008

Co bylo ve zprávách? Včera jsem byla na hokeji a proháli jsme, tak snad příště vyhrajeme

llucinka
9. dub 2008

kacko: Nás se ani neptaj a karty posílají rovnou 😀

llucinka
9. dub 2008

unko: No, koupili si předražené zájezdy, firma zkrachovala a oni nemaj ani peníze, ani kam se obrátit, pač na účtech firmy nejsou žádné prachy 😀

llucinka
9. dub 2008

kacko: Bráchovi takhle pořád nabízejí akcie 😀

kacka.va
9. dub 2008

unko: a přesně jak jsi psala, že stejně informace nebudeš mít ucelené. a hlavně bych to tam neuzavřela už z toho důvodu, že právě, když někoho takhle lákají, tak sice všechno co řeknou je pravda, ale něco si nechají pro sebe, co se dá třeba najít na stránkách o tom produktu. Člověk jim to podepíše a pak zjistí něco, co si nechali pro sebe a drbe si hlavu. Podle mně ve všech směrech by mělo platit 2x měř, jednou řež 😉

unka7
9. dub 2008

Prosím jen to neberte jako nějaké vtírání, to bych nechtěla já si jen chci pokecat.Ty to bereš jako odrazování, ale bohužel je spousta klientů, kteří si vezmou všechno a je jim jedno, že to nezvládnou splácet

llucinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka.va
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unka7
9. dub 2008

Holky co můžu doporučit vezměte si ty smlouvy a ty malé písmenka vzadu si přečtěte, tam byste měli najít všechno

llucinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llucinka
9. dub 2008

unka: problém je v tom, že to nečte skoro nikdo, i když já na to upozorňuju u každého uzavírání smlouvy. A oni na to, já Ti věřím 😅

llucinka
9. dub 2008

No, prostě by si to každý měl přečíst ve svém vlastním zájmu 😎

unka7
9. dub 2008

Já jsem hlavně byla na mrtvici, když mi volali v šestinedělí na mobil, který jsem uvedla v porodnici, že mi pojistí Vanessku. No, hrůza nechala jsem si poslat nabídku a zhodnotila jsem to, jak to je v reálu a děs a hrůza

kacka.va
9. dub 2008

unko: problém je, že lidem často ty všeobecné podmínky dají, až když podepíše 😉, takže je lepší se informovat předem a nic nepodepisovat, když vás zrovna k něčemu přemluvili a vy je nemáte přečtené.

llucinka
9. dub 2008

unko: No, to jsi na tom ještě dobře, u nás chodili už v porodnici 😠

llucinka
9. dub 2008

kacko: A hlavně jsou ty podmínky tak inteligentně napsané, že tomu ne každý rozumí 😠

kacka.va
9. dub 2008

jojo přesně. já mám třeba dost otřesný zkušenosti se životním pojištěním. Všeobecný podmínky jsem si přečetla, ale stejně mi to bylo na nic. protože to byly nějaké atypické formuláře smluv a když jsem pak zjišťovala dodatečné informace, protože mi přišli výpisy, tak na mě zírali, že měli nějaké jiné formuláře, které se už nepoužívají a že v těch nových je těch informací víc.

kacka.va
9. dub 2008

a i když jsem si stěžovala, tak mi to stejně bylo prd platné. Prostě je třeba si fakt dávat velkýho majzla a raději se informovat z více zdrojů

unka7
9. dub 2008

Aha já jsem zapomněla, že je mám k dispozici, takže v tom můžu číst do alelůja, fakt ti to nepůjčí, aby ses rozmyslela?