34 tt - průjem, hnědý výtok a únava

romananovotna
10. dub 2017

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Jsem ve 34 tt a zhruba měsíc mám tak 2krát do týdne průjem s velkými bolestmi břicha. Je to tak nesnesitelné že celou noc nespím. ted mě začala trápit unava a bolest zubů. Na konec vodový hnědý výtok. Je to v tomto období normální ? co to může znamenat? a nebo aspon co stím dělat.

děkuju za rady 🙂

yerry
10. dub 2017

Ani v jednom těhu jsem to neměla a za normální to moc nepovažuji.... A mluvila si o tom se svým lékařem?

romananovotna
autor
10. dub 2017

Nemluvila říkala jsem si že je to asi normální

renulkka
10. dub 2017

Já být tebou, tak si zavolám do porodky, nebo bych si přímo zajela na kontrolu na pohotovost... 😉 Podle mě to není moc normální, aby se ti nerozjížděl porod...

yerry
10. dub 2017

@romananovotna únava a bolest zubů normální asi je ale bolestivý průjem a hnědý výtok určí ne. Zajdi s tím k lékaři. Hnědá barva výtoku znamená nějaké krvácení být maličké.... Pokud normálně cítíš miminko tak nepanikař ale určitě bych šla... Radši 10X zbytečně než jednou pozdě.... Může to být jen praskla cévka ale taky ne.... Už pro svůj klid si s tím určitě zajdi... Držím palce

prostejina
10. dub 2017

Já mela furt průjem, ale ten výtok je blbej, to bych jela hned, at není mimco ohrožený infekci..

astyna
11. dub 2017

ten hnědý výtok se mi vůbec nelíbí ... Já měla teda taky hodně vodnatý, až jsem si kolikrát řekla, že jsem se asi počůrala. Ale hnědý? hm... určitě si aspon na gyndu zavolej. Ono to taky může být plodovka s krví.

prostejina
11. dub 2017

@romananovotna jak jsi dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru