Menstruační bolesti, výtok. Může se jednat o těhotenství?

andy183
2. pro 2014

Dobrý den, nejsem v těchto fórech zběhlá, tak pardon, že zákládám novou diskuzi. Mám dotaz, 26.11. jsme se s přítelem milovali, šlo o 15. den cyklu, pravděpodobně v době ovulace (dle výtoku). Den poté mě začalo pobolivat břicho, tak jako menstruační bolesti, ale slabší. Buď po stranách , nebo i vprostřed břicha a pobolivaá dodnes. Vytok ustal az včera, dnes mam niz takovy hustší, bílý. Predevčírem mě začaly dost pálit bradavky, mám je pořá vystouplé a mám i větší dvoirce, možná pohledové i plnější prsa, ale to nedokážu úplně říci. Včera jsem též ráno zvracela a pak jsem mela ještě asi tři záchvaty větší nevolnosti a 2 dny se mi i točí hlava.. Může se jednat o těhotenství? Od kdy má smysl si udělat test? Cyklus mám dlouhý 33-36 dnů. Teplotu neměřím. Moc děkuji za odpověď. Hezký předvánoční čas přeji. Andy. P.s.: Užíván Utrogestan0-0-2 pro srovnání cyklu, tohle jsem však ještě nepozorovala.

bajana
3. pro 2014

@andy183 muze a nemusi, priznaky den po styku nejsou mozne- je to spis psychika. Test se vyplati delat po vynechane MS, resp. 14 dni po ovulaci, podle hlenu ale tezko rict, kdy presne byla... driv muze test ukazat falesnou pozitivitu nebo biochemicke tehotenstvi, ktere zakonci normalni MS. Drzim palce, loni jsem take touhle dobou otehotnela 😉

bobisek90
3. pro 2014

To je tezko, ja treba nepocitovala v podstate nic, az na to, ze mi 3 dny pred tim, nez sem si delala test bylo slabo, jako by na me lezla chripka, byla jsem malatna a precitlivela. Pak den pred testem jsem mela krece, jako by mela dojit ms, nona rano jsem se probudila, a prvni myslenka byla, ze jsem tehotna. A to mi odpoledne potvrdil i test 🙂 takze preju hodne zdaru, aby to vyslo 😉

andy183
autor
3. pro 2014

Zdravím Vás, díky za názory. Těhotenství moc nehrotím, necháváme tomu spíš volnej průběh, ale překvapuje mě, že se mi tohle děje. Neznám to. Dnes mě stále pálí bradavky a přidal se i tlak v "hlunším dekoltu" (horní strana prsou a břicho stále pobolívá, jako kdybych to měla dostat. přitom mám minimálně ještě 10 dnů čas (kvůli Utrog., ten beru 20-30 cen cyklu). Kdy mám udělat test? Až po tom 30. dnu? Díky!

andy183
autor
8. pro 2014

Zdravím jeste jednou, Dnes jsem 28. DC a v noci mě přepadla velmi ostrá bolest v podbřišku. Jakoby na právě straně dělohy. Bolest přichází ve vlnách a je hodně silná, když to zabolí, jdu instinktivně do predklonu, nebo se kroutím. Utrogestan buzdu brát ještě 2 dny, do 10.12. Začínal se trochu bát, co se mnoho u je... U Prsou mám pořád citlivé bradavky. Díky moc za názor. Andy.

andy183
autor
8. pro 2014

Ještě se mi poměrně často točí hlava, mám pocit, ze jsem jak opilá, strasne slabá a chce se mi u toho točení dost spát... Fakt tohle vůbec nerznam, jsem zdravá, v listopadu jsem mela prevenci a všechno cajk...krev, EKG, tlak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru