Náznak HPV infekce, máte zkušenost? Snažíme se o prcka

veverice27
5. únor 2014

Ahoj holky. Potřebuji poradit, nebo spíš teda uklidnit. Prosím Vás o Vaše případné zkušenosti s HPV infekcí, neboli Papilovirusem.
Ve výsledkách cytologie mám náznak HPV infekce.
Máte zkušenosti? Léčili jste se s tím? S partnerem se snažíme o prcka, mám strach, jestli to nyní půjde..
Předem děkuji

terinda
5. únor 2014

@veverice27 na to se doporučuje otěhotnět, v těh. se většinou nález zlepší.
Jinak se to nijak neléčí, budeš chodit pravidelně na stěry a při horším nálezu se jde na konizaci čípku.

veverice27
autor
5. únor 2014

@terinda Děkuji.. za dva týdny budu mít další výsledky, tak snad to bude dobrý... Děkuji 😉

terinda
5. únor 2014

@veverice27 Není zač, určitě to bude dobrý 😉
Ještě mi dr. doporučil jíst hlívu ústřičnou.

pavlinavesela
25. únor 2014

Ahojky holky,taky potřebuji spíše uklidnit než vyděsit.O to se postarala dneska gynekoložka.Také mám náznak nebo co HPV.19.3 jdu na LBC a pry se uvidí.Zrovna když chceme druhého prcka.Mám strach,že dcera bude sama bez sourozence.Pořád si říkám,že bude vše ok.... ☹

mrazulkav
25. únor 2014

My jsme chtěli začít pracovat na miminku už předloni na jaře, ale to mi doktorka zakázala - po 3 letech sledování kvůli postupně se zhoršujícím výsledkům cytologie jsem musela v září na konizaci (nic hrozného, dělá se i ambulantně). Po 3 měsících na kontrole jsme dostali povolení zkoušet (i když se výsledky se ukázaly zase ne úplně čisté 😖 ) a hned se zadařilo... v těhotenství mi doktorka brala stěry dál a vše bylo ok. Výsledky po 6-nedělí opět horší... ☹
Takže mě čeká opět další sledování, až se to zase zhorší hodně, tak zase konizace... ale doufám, že do té doby se nám podaří zadělat na dalšího drobka...
Není čeho se bát! 😉

melodygirl
25. únor 2014

Uvádí se 12 ti stupňová škála, mě řekli, že HPV nelze vyloučit, což odpovídá zhruba 3. Chodím jen na stěry po půl roce.
@pavlinavesela moje kamarádka je po konizaci čípku a miminko bez problémů donosila, spíš přenášela, protože se čípek zpevnil zajizvením. Nakonec rodila císařem.

emilly40
26. únor 2014

neboj bude to v pořádku ,já tohle prožívala ted o Vánocích a na kontrolním stěru bylo kromě náznaku zánětu vše O.K i HPV zmizel ,brala jsem INDOL-IN 🙂

pavlinavesela
26. únor 2014

@melodygirl Děkuji už abych měla výsledky doma a věděla na čem pořádně jsem.Jdu na test 19.3. a pak do úterý čekat na výsledky.Tohle je snad nejhorší,to čekání....

pavlinavesela
26. únor 2014

@emilly40 Děkuji už abych měla výsledky doma a věděla na čem pořádně jsem.Jdu na test 19.3. a pak do úterý čekat na výsledky.Tohle je snad nejhorší,to čekání...

emilly40
26. únor 2014

@pavlinavesela to máš pravdu ,je to hrůza to čekání já tak šílela přes Vánoce ,no děs ,pak jsem volala na výsledky a jen ...jo je to v poho 😀 tak moooooooooc držím palce,pa

pavlinavesela
26. únor 2014

@emilly40 no čekat na výsledky přes Vánoce to muselo být také strašné.Hlavně,že je to v pořádku 😀

emilly40
26. únor 2014

@pavlinavesela jojo zkažené svátky ,ale naštěstí je to o.k

pavlinavesela
27. únor 2014

@melodygirl děkuji za podporu a musím říct,že když si to tady všechno čtu tak si říkám,že snad nebude tak špatně 😉 hlavně ať jsem v pořádku a budeme si moct pořídit prcka....