Po jaké době by byl test pozitivní?

melissa123
24. čer 2016

Zdravím všechny 🙂 Možná vás zaskočím svým dotazem, ale ráda bych byla klidná :D Beru HA a tak na 99% si jsem jistá, že ji beru správně. Jsem ale studentka a těhotenství by pro mě bylo v tuhle chvíli dost velká komplikace, a proto s přítelem praktikujeme i přerušovanou soulož. Cca 10 týdnů zpátky se ale udělal do mě a já jsem z toho prostě nervozní. Dvakrát mi normálně přišla menstruace, testy (poslední jsem si dělala před 4 dny) jsou pořád negativní, příznaky na sobě nepociťuji, kromě trochu zvětšeného břicha (ale to prostě může být důsledek zkouškového, že? :D).
Tak se vás ptám, jeslti je možné, aby i po takové době těhotenské testy ukazovaly negativní výsledek. děkuji za odpověď 🙂

liliwhis
24. čer 2016

Antikoncepce?

melissa123
autor
24. čer 2016

Beru Lindynette 🙂

ivatko0406
24. čer 2016

@melissa123 myslim, ze tehotna opravdu nebudes.

kacca11
24. čer 2016

Prerusovani je naprosto zbytecne. Samozrejme, zadna HA neni 100%, ale sance je opravdu mala.

nutricnihodnota
24. čer 2016

Bože! Co vás dneska na těch školách učí?

melissa123
autor
24. čer 2016

Děkuji vám za reakce 🙂

melissa123
autor
24. čer 2016

@nutricnihodnota Myslím, že není třeba takových komentářů :P Můj dotaz směřoval na to, kdy se ukáže pozitivní test. Co je na tom zeptat se zkušenějších, od toho tady ty diskuze jsou, ne? 🙂

nutricnihodnota
24. čer 2016

Tak určitě 😀

mlynkova85
25. čer 2016

Pozitivní test se ukáže pokud nepřijde plánovaná menstruace. Samozřejmě že někdo může mít i během prvních měsíců těhu měsíčky, ale to je málo pravděpodobné.

andreaandrejka
25. čer 2016

Bud v klidu a něco si přečti o tom, jak probíhá oplodnění 🙂

stastnablcha
27. čer 2016

jasne ze nemozes.. ale ja som na skole bola rovnako vystresovana stale, takze ta uplne chapem 🙂

liliwhis
27. čer 2016

@melissa123 Já brala taky a nikdy nezklamala....držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru