Svědění kůže v 3. trimestru - lék Ursofalk

darina7
27. zář 2016

Ahoj maminky, od víkendu mě začalo svědit celé tělo (hlavně nárty, břiško, pod žebry atd.) a v minulosti jsem prodělala mononukleózu. Dnes odpoledne jsem byla v těhot. poradně a na monitoru (jsem 36+3tt) a paní doktorka mě objednala na jaterní testy (na tento čtvrtek, normálně bych šla už zítra ráno, ale jelikož je svátek, tak mě objednala na čtvrtek a pro jistotu mi napsala léky Ursofalk. S tím, že pokud budou výsledky v normě, tak mi nechá léky Ursofalk a pokud by byly hodnoty zvýšené, tak mě pošle do porodnice.. Nemáte s tím některá zkušenost? Jsem ráda, že je nic nechce podcenit a jdu na ty jaterní testy, ale nevím, jestli začít brát ty léky už teď, když zatím nemám výsledky těch testů. Nerada do sebe v těhotenství cpu jakékoliv léky a chemii:( ... Nejvíce mě to tedy svědí přes noc, tak možná v noci, když nebudu už vědět co s rukama, tak teprve pak bych...

kocour1
3. říj 2016

Mě takhle v těhu svědělo břicho ,asi jak rostlo...pak jsem měla na břichu, později i na nohou, pažích ekzém...svědilo to šíleně, roškrábala jsem si to do krve...pomohl mi bepanthen sensiderm, abych se přestala škrábat a ekzém se zlepšil🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru