11. den po embryotransferu krvácím, je to dobře?

nufinda
14. pro 2015

Ahoj holky potřebuji poradit.. Je to moje prvni IVF .Jsem 11 po embryotransferu a mam 2 embrya a začala jsem k večeru krvácet a mám bolest břiška jako při klasicke mentruaci...A vúbec si nevim rady jestli je to dobře a nebo špatně? 😔 Beru utrogestan 2-2-2 ...Je mi 24 let, ale stimulace a všechno kolem toho bylo všechno v pohodě.Jsem docela stoho hodně špatná , mužete mi poradit děkuji předem za odpověd.. 😒

sofie333
14. pro 2015

@nufinda
Asi bych řekla, že se nepovedlo a dostala jsi MS. Ale ujisti se ještě testem 😔

evulatko
14. pro 2015

Ja mela test pozitivni a pak jsem taky zacala krvácet a dobře to dopadlo. Doktor mi pak rikal, ze spousta zenskych krvaci.Moc drzim palce🙂

bubinko1506
15. pro 2015

ja som mala krv pozitivnu na 10. aj 14. den po ET - hcg krasne rastlo, a napokon som aj tak na 16. den po ET zacala krvacat. o 2 dni neskor som potratila.

nufinda
autor
15. pro 2015

Dělala jsem si test ráno a negativni..☹Volala jsem do centra a řekli mi ,že to muže byt s hormonu.A přinejhoršim,že by se mi mohlo aspon udržeto 1 embryo a je jenom zakrvacene ..V pátek jdu na krev tak snad to vyjde.. 😉

lenusaak
15. pro 2015

@nufinda ahojky.. zkušenosti nemám, IVF mě čeka v lednu , ale naděje umíra poslední🙂 muže to být krváceni, které se ukazuje v dobe očekavané menstruace a je to přitom třeba praskla cévka při zmenach delohy, ktera se chystá na tehotenství a podobně 🙂 ..no na uhnizdování je asi dost pozdě. no každopadně nemusí to hned znamenat menstruaci, tak ti moc držím palečky at je to jen planý poplach. tfuj tfuj