Bude ovulace nebo opět ne?

betnika
18. lis 2018

Ahoj holky, chtěla bych se vas na zeptat. Od května neberu HA, menses mi do začátku září chodila 24-26 den. Ke konci září měla dorazit, ale nic, myslela jsem, že se nám zařadilo, ale testy negativní! Nakonec jsem ke konci října šla na gyndu a tam mi dělala důkladné vyšetření, říkala že folikuly se tvoří a tělo nespí, že po tom co jsem prožila měla strach, že tělo spí, máme se prý snažit dál. Pichla mi injekci na vyvolání a za 11.dní dorazila menses, byla to hrůza. Menses bolela, kolikrát jsem za den měla silné křeče v podbřišku a menstruace byla dost silná, tohle jsem v životě neměla. Dnes jsem 14.den od menstruace a bazální teplota stále nízká :,( , v pátek jsem slabě krvacela a pak špinila, dokonce mě v podbřišku tak tupě a sem tam pichlo. Myslíte, že ovulace dorazí nebo jsem bez ovulace :roll: ? Jsem z toho už na nervy, ale snažím se být co nejvíce v klidu. Moc děkuji za vaše názory, rady a tipy

hermij
19. lis 2018

@betnika Beti, připomnělo mi to tenhle článek paní Klaudie - http://cestykditeti.cz/nesmis-se-na-to-tak-sous..., mrkněte 🙂. Měřte dál, cyklus se mohl jenom natáhnout, hned nepanikařte a nenechte si už nic pichat :( nechápu, proč dávala injekci, když folikuli viděla :( Škoda. Mohly dozrát sami. Ovulace nemusí být 14. den, ale klidně až později, tak měřte a klidně pak pošlete ke konzultaci ;)