Clostilbegyt, Ovitrelle. Zažila jste některá podobně?

ivybee
27. črc 2019

Ahoj,
snažíme se o miminko a potřebovala bych poradit. V červnu jsem začala s Clostilbegytem a Duphastonem. Dnes jsem 15. den cyklu, 12. den cyklu jsem byla na ultrazvuku a doktor mi rekl, že mám 2 krásné folikly, že se máme 3 dny snažit a 14. den cyklu si mám píchnout Ovitrelle. Od 13. dne cyklu začalo krvácení a bolesti jako pri menstruaci, které přetrvává do dnes. Zažila některá z vás něco podobného? Je to běžné? Děkuji za odpověď.

snazilka301
5. srp 2019

Dobrý den, neví někdo o někom kdo užívá clostilbegyt a měl by zájem o koupi několika balení ještě nepoužity ale již nevyužiji, v lékárně jedno balení na recept je za 200-300kč , když by to někomu pomohlo ráda ponechám a na ceně se domluvíme.

verumon
8. srp 2019

@ivybee ahoj,já jsem díky Clostybegytu otěhotněla ale brala jsem jen to. Žádné další injekce. Takže ti možná nepomůžu s tvým problémem. Já žádné"komplikace" neměla. Držím palce ať se to brzo srovná

ivybee
autor
8. srp 2019

@verumon Díky za reakci 🙂

denimarie
21. říj 2019

Dobrý den taky chci poradit ohledně clostibelt jak se snáší kolik stojí u každé ženy je to jiné některé jo chválí některé ne chci ho zkusit děkuji a nemá ho někdo prosím clostik

janeckovadenimarie
27. říj 2019

@snazilka301 dobryden den máte ještě mužem si napsat ve zprávě