Clostilbegyt-ovitrelle - zkušenosti

danca2719
1. dub 2019

Ahoj holky, chci se zeptat zda-li má některá z Vás zkušenost s braním CC a píchnutí ovitrelle. S přítelem se již snažíme už druhým rokem, pritel vyšetřen a vše v pořádku, já byla na HSK a test pruchodnosti vejcovodu-taky v pořádku, jediná věc kterou mi v centru zjistily je PCO. Dnes jsem již 15DC a byla mi pichnuta injekce ovitrelle s tím, že do 36h by měla přijít ovulace. Ještě dnes před pichnutim jsem byla má folikulometrii na každé straně jeden folikul 20mm. Clostilbegyt beru teď druhy cyklus , první cyklus jsem brala jednu tabletku od 3DC do 7DC bohužel nadměrná reakce a měla jsem folikulu 12 a z toho 8 nad 19mm tím pádem jsem dostala injekci a prášek abych neotehotnela. Tento cyklus jsem CC brala od 5DC do 9DC a jenom půl tabletky. A tak mě zajímá, jestli se někomu po injekci a CC zadařilo. Budu nesmírně ráda za každou zkušenost a odpověď.😊

veronikav31
1. dub 2019

Ahoj, zrovna nám doma 14m zázrak spí po 4.měsíci branní Clostíku a Pregnylu 🙂

zrofka
1. dub 2019

Clostik a ovitrelle jsem mela pri prvnim IUI -uspesnem 😉

danca2719
autor
1. dub 2019

@veronikav31 Jeee, tak to je skvělá zprava! Moc děkuji. 😊

danca2719
autor
1. dub 2019

@zrofka No výborně, tak já budu doufat a hlavně věřit v to, že bude tenhle měsíc taky úspěšný.😊 Ještě bych se rada zeptala , jestli jste měla nějaké nevolnosti po injekci a popřípadě kdy jste testovala. 😊

zrofka
1. dub 2019

@danca2719 drzim palce!!!!! Vubec zadne nezadouci ucinky... 🙂Vse v poradku.. a testovala jsem 12 den po iui

erickaf
1. dub 2019

Ahojte, 25.3.2019 mi můj gynekolog píchl Ovitrelle, je možné, aby 8mý den byl test bez dušíka? Není to moc brzy? 😃

danca2719
autor
2. dub 2019

@erickaf Určitě to brzy není, četla jsem diskuze kde už 6ty den od pichnuti někdo neměl dvě čarečky. 😊 Každá jsme z jiného těsta.

danca2719
autor
2. dub 2019

@zrofka Super, moc děkuji!! Já začnu testovat od 6 dne abych poznala že čárka po ovitrelle to už není.

erickaf
2. dub 2019

@danca2719 tak jsem zvedava, jak to dopadne. Verim, ze pristi tyden budou // 🙏🏽😇

iwet91
2. dub 2019

@danca2719 Já jsem na tom stejně měla jsem poprvé pichnuty ovitrell, clostil sem taky brala a pak utrogestan, ted cekam, test jsem mela negativni zatím . .

danca2719
autor
2. dub 2019

@erickaf Taky jsem zvědavá a určitě dam hned vědět! 😊

danca2719
autor
2. dub 2019

@iwet91 Tak aspoň v tom nejsem sama, budu na Vás myslet a držet palečky! 😊

luu25
3. dub 2019

Ahoj ahoj, čteme to tu se ségrou mojí 🙂 máte úplně stejnou situaci, jen se ségra chce zeptat do jakého centra chodíš? 🙂 v pondělí byla v Repromedě, taky dostala Ovitrelle tak jste v tom doufání teď spolu, držíme palce!!

danca2719
autor
3. dub 2019

@luu25 Ahoj, chodím do Gyncentra v Ostravě.🙂 Tak jsem rada, že v tom nejsem sama, pač to čekání je nekonečné. A jak se cítí po injekci já už od včerejšího večera šílené bolesti mám na pravé i levé straně vaječníku, nejspíš bouřlivá ovulace😀 Tak doufám, že z toho aspoň něco bude. Držím palce 🍀

erickaf
7. dub 2019

@danca2719 tak jak jste dopadla? 🙂 U me test stale snehobily...

danca2719
autor
7. dub 2019

@erickaf Já jsem dneska teprve 6dni od pichnuti, dneska duch na testu, ale určitě to je ještě z Ovitrelle. Takže budu testovat ještě během týdne a uvidím. Zkuste ještě testnout za dva dny, třeba už tam něco bude ✊🏼🍀

gabtom11
Autor odpověď smazal
Zobraz
luu25
27. čer 2019

@danca2719 Ahojky, tak co, jak jste na tom? Ségra nic...

erickaf
Autor odpověď smazal
Zobraz
danca2719
autor
24. črc 2019

@luu25 Taky stále nic 🙂

elka88
19. dub 2020

Ahoj holky 😊 my se snažíme už rok, manžel byl na vyšetření a je úplně v pořádku, já jsem brala 10let ant. Nyní 13měs. Bez.. Men. Žádná tak mi loni v červnu byl nasazen Duphaston. Ten beru 17 den od 1vního dne men. 2× deně po dobu 10 dní.. A mimi furt nikde Tak mi doktor dal Clostilbegyt ten jsem brala 3 den men. na 5 dní 2× za den, a 11 den od 1dne men jsem si pichla Otrivelle což bylo středa 15.4. V 11h dopoledne a už večer mě hrozně bolelo břicho.. Dneska je neděle a podbřišek mě pobolivá a celkově jsem nafouknutá, za poslední 3dny mám postel plnou vlasů, jsem unavená, všechno mi smrdí i některé jídlo, je mi lehce navrácení a když udělám rychle pohyb tak se mi zamotá hlava na což jsem ne trpěla. Bylo někomu taky tak? Spíš mě děsí to pobolívání břicha a podbřišku Dělala jsem si těhu test v sobotu jestli Otrivell působí a měla jsem tam ducha takže působí. Mazleničko si myslím že bylo dost v tu středu 2× čtvrtek 2× pátek 1× sobotu 2× tak snad se nám mimi už zadaří.. před chvilkou nám letěl asi 30cm před oknem čáp 😁

luu25
4. únor 2021

@elka88 Jak to dopadlo?? Doufám že dobře <3

danca2719
autor
6. únor 2021

@luu25 stále nic

luu25
10. bře 2021

@danca2719 pořád nic? to je divný.. co vám k tomu řekli? Neexistuje u nich nějakej jinej způsob? Něco změnit prostě aby to vyšlo. věřím, že to vyjde protože u nás už se to povedlo 🙂

veronikav31
10. bře 2021

@danca2719 mě doktor v caru doporučil mít styk od 10.dne cyklu obden do 18.dne cyklu a ovulace nejde minout. Byla jsi na ultrazvuku u doktora kvůli tomu jak rostou folikuly?nebo ti bez ultrazvuku řekl kdy máš píchnout Ovitrell.Ovitrell obsahuje HCG

teddysek11
Autor odpověď smazal
Zobraz