Co to znamená náhradní matka?

verushe20
2. srp 2014

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit co to znamená že třeba páru co nemůže mít děti odnosí jejich dítě náhradní matka? Poslední dobou o tom sem tam někde čtu ale přesně to nechápu? To jako že ta paní nosí v sobě vajíčko té druhé? Díky 😀

mafeska
2. srp 2014

Cituji z jednoho článku:
"Náhradní mateřství představuje proces, kdy je embryo biologických rodičů vloženo do dělohy náhradní matky. Náhradní matka je žena, která odnosí plod a porodí dítě pro biologické rodiče a která souhlasila s tím, že se po narození vzdá rodičovských práv a povinností k tomuto dítěti a biologickým rodičům umožní, aby si dítě nezrušitelně osvojili (adoptovali ho)."
Smekám před těmito ženami 🙂

mama86
3. srp 2014

Chci se stát náhradni matkou pokud budete mít zájem pište mi do zpráv. 🙂

lili1986
21. zář 2014

Ahoj
své uzlíčky štěstí již mám🙂 Hledám slušné a milujíci rodiče, kterým bych porodila jejich vytoužene miminko. Jsem spolehlivá nekuřačka bíle pleti. Nyní jsem na mateřské a starám se o své krásne dětičky. Mé zájmy jsou má zahrada kde trávime většinu volného času a moji dva psi. Mám SŠ hotelovou školu tak ve volných chvílich ráda peču a vařím hlavně pro děti a přítele. Jinak mé těhotenství a porody byly úplně bez problémy spíš jsem vždy přenášela a pak porodila 4kg macky🙂 Pokud možno bych ráda našla pár s Moravskoslezského kraje aby jsme mohly být během těhu v kontaktu, ale není to podmínkou. Chtěla bych aby miminko přišlo do harmonické štastné rodiny! Byla bych ráda kdyby oplodnění proběhlo nejdříve v únoru.

sobka
13. únor 2020

Ahojte, je tu mlada mamina, ktora by sa rada stala NM alebo dokonca uz ma s tym aj super skusenosti? Surne hladam dobru dusu, co najskor..dakujem

beapeto
Odpověď byla odstraněná
Zobraz