Dala jsem si dvě skleničky kofoly, ublížilo to miminku?

dadanana
28. únor 2015

Ahoj. Myslíte ze kdyz jsem si dala dnes dve skleničky kofoly ze to miminko ublížilo?:( neodolala sem, mela jsem na ni dnes strašnou chuť.. Kafe nepiju co jsem těhotná jsem mela jedno a nechutnalo mi. Ale dnes jsem neodolala kofoly..

xisett
28. únor 2015

nemyslím, že by mu ublížilo, mě doporučovala sestřička kolu před monitorem protože se malá nechtěla hýbat, takže možná ted dostanes par kopancu navic než kofein vyprchá.. 🙂

lv
28. únor 2015

nééé 😉 když se nebudeš napájet dvoulitrovkou denně, nic se nestane..

frantiska85
28. únor 2015

Kofola nevadí, když jí nebudeš pít denně litry.

mazlik1
28. únor 2015

Též jsem to řešila s doktorkou a prý mohu 2 skleničky za den 🙂) kofolu mám totiž ráda a už se nebojím že by to našemu cvrčkovi ublížilo 🙂

andrrriiik
28. únor 2015

@dadanana Ja pila kofolu a colu,kdykoliv me napadlo,protoze jsm na ni mela furt chut,a maly je zdravy 😉

sabulili
28. únor 2015
Uživatel sabulili je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabulili.

neublížilo 😅

zmrz_lina
28. únor 2015

Piju ji cele těhotenství, pomaha mi na pocit na zvracení.

ivissska
28. únor 2015

V menším množství určitě neublíží, byla jsem v těhu pořád ospalá a jediné, co mě v práci trošku vzpružilo, byla každý den decka kofoly, kávu jsem nepila. Navíc mi troška kofoly nebo coly pomáhaly na pálení žáhy, nic jiného nezabíralo ... A máme krásnou zdravou holčičku, které to neublížilo 🙂.

adji
1. bře 2015

Teď jsem byla hospitalizovaná v nemocnici se žaludkem a Colu mi naopak doporučovali 🙂 Tak žádný strach 😉

jinulinka26
25. kvě 2015

Ahoj maminky,já mám colu taky moc ráda a četla jsem někde že neni dobrý jí pít že něco bere miminku,tak sem se bála jí pít abych mu neublížila.. Takže 2 skleničky teda mužu?

lv
25. kvě 2015

@jinulinka26 jo, není to zabiják..obsahuje kyselinu fosforecnou, kdybys pila 2l denně, tak by to asi mohlo vadit, ale 2sklenky neublizi

amazonka.k
25. kvě 2015

To je roztomilá otázka 🙂

amazonka.k
25. kvě 2015

@lv Coca cola ano, ale Kofola kyselinu fosforečnou neobsahuje, tam je na prd benzoan sodný a kofein..

amazonka.k
25. kvě 2015

@lv Koukám ale že mluvíte o Cole 🙂

hankatrdlinka
25. kvě 2015

@dadanana Já přežívala na Kofole 😀....dva litry denně nebyl problém.....byla to závislost a malý je v pořádku, takže nějakých 2 skleniček bych se fakt nebála.....to není nic 😉

lenam
25. kvě 2015

Mně nikdy kofola nechutnala, ale toto těhotenství bych ji mohla pořád, ale snažím se si ji kupovat jen občas a pak si dám cca 2-3 skleničky denně 🙂

aklin
25. kvě 2015

ja jsem si dala i půl litru na posezení. A dítě je zdravé.

alubif
25. kvě 2015

Jejda néée, já si dala ráno kafe a odpoedne kolu, malá sice řádila jak ďas, ale nic se neděje, můžeš si klidně dát dva šálky kafe denně. Dám si i pivo nebo dvojku vína....

peroli
25. kvě 2015

@dadanana buď úplně v klidu, tohle rozhodně neublíží.. 😉 já pila jak kafe tak kolu (kofolu nesnáším) a všichni jsou v pohodě 😵 u prvního těhotenství mi dokonce bylo oboje doporučeno kvůli nízkému tlaku.. 😉 takže s klidným svědomím si můžeš dát i to kafe (nebo pro tvůj lepší pocit Caro) a když dostaneš znovu chuť na ko(fo)lu klidně si ji dej znovu.. 😉

teeru
25. kvě 2015

Piju kofolu i colu docela často a úplně vpohodě 🙂
Točené kofole prostě neodolám 😀

kassulda
25. kvě 2015

Chvilu som vahala, jestli to myslis vazne tu otazku🙂 Ale nemyslim to v ziadnom pripade posmesne, dnesne maminky proste moc resime🙂 A jinak, taky som mala doporucene od MUDR kafe na nizky tlak a kofolu/colu na nevolnosti. Takze urcite v rozumnom mnozstve poho, mimi sa nic nestane.

humpio
25. kvě 2015

čekám třetí miminko a nikdy jsem neřešila co jíst a nejíst až po porodu kvůli nadýmání miminka.. a jsou zdravý.. 🙂

chris_n
25. kvě 2015

😀 😀 😀 jo, bude naspeedovany celou noc 😀

veliisek
25. kvě 2015

Určitě se nic nestalo,neboj. Taky piju občas kofolu,i kolu a i kávu. Všechno můžeš s mírou 🙂

ladyhacek
25. kvě 2015

myslí, že když nekonzumuješ pravidelně nic se nestane. Na začátku těhu jsem si občas skleničku coly dala - bylo mi špatně a na žaludek mi pomáhá

anetka1701
25. kvě 2015

já pila colu na žaludek i kafe (na tlak) skoro celý těhotenství :o) Děti obě jsou OK :o)

80marge
25. kvě 2015

Holky vy mi davate. Ted bych si kofcu dala 🙂 jinak v klidu mám tak nízký tlak ,ze nedat si po ránu svoje kafe asi bych nevstala...

svetlus_pepca
25. kvě 2015

V malém množství neublíží nic 😉 Mně třeba sestřička u lékařky doporučila trochu studené koly na nevolnosti. A opravdu pomohla. Krom toho jsem si v těhotenství sem tam dala i decku vína, párkrát malé pivo. Celé těhotenství v pořádku, malý zdravý 😉

amazonka.k
25. kvě 2015

Holky, nepijte ty blafy radši vůbec 🙂 Já jsem dělala krátce u výrobce jedné z těchto limonád v závodní ordinaci a nepřišel tam jediný zaměstnanec, který by řekl, že ji pije - naopak, každý se vyjadřoval tak, že od té doby co ví jakým způsobem se vyrábí a co se do ní dává, nedotkl by se jí ani dvoumetrovou tyčí 😀

curdibilka
25. kvě 2015

Při nevolnostech mi Coca Colu vyloženě dr. vnutila, sama je mladá maminka a říkala, že to bylo to jediné, co jí pomáhalo alespoň trochu. Říkala, že ona ji celý první trimestr pila po litrech, jinak nebyla schopna ani vstát z postele. A to je první trimestr na vývoj mnohem rizikovější než ty následující. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru