Injekce na vyvolání menstruce, ale menstruace se nedostavila

mojana
8. dub 2019

Dobrý den chci se zeptat nemáte někdo podobnou zkušenost? Dostala jsem injekci na vyvolání menstruace ale ani po 14 dnech jsem ji nedostala,doktor mi udělal ultrazvuk nic neviděl,tak udělal TT a ten byl negativní dostala jsem tedy druhou injekci ale už je to 10 dní a menses jsem stále nedostala.Je možné že bych mohla být těhotná a ani TT to nepoznal?

utrikocku
8. dub 2019

Já myslím, že spíše ne. Také se mi to stalo. Mám PCO a potřebovala jsem na vyvolání "dvojitou" dávku...

utrikocku
8. dub 2019

Každopádně kdybys byla těhotná, tak vyvolávačka miminku neublíží 🙂 Zkus doma test, něco už by tam být mělo...

mojana
autor
8. dub 2019

@utrikocku mě se to právě ještě nestalo vždy i když jsem dostala vyvolávačku tak jsem to dostala do 3 dnu.TT jsem si dělala v pátek a negativní.Kdybych byla těhotná tak to muže být tak 14 dní,tři týdny

utrikocku
8. dub 2019

@mojana uvidíš.... na mě to také vždy fungovalo, ale prostě jednou nic 🙂 Příroda je prostě silnější, kolikrát koukám, co vše je možné 🙂)

no_title
8. dub 2019

po vyvolávačce by měla MS přijít do 14 dnů vždy, pokud nejsi těhotná. Takže bych zkusila test ještě jednou 🙂 nebo hcg z krve 😉

mojana
autor
8. dub 2019

@no_title Právě že už je to 10dní po druhé vyvolávačce a nic,jen prý mám zvětšenou sliznici

no_title
8. dub 2019

@mojana zvětšená sliznice znamená buď blížící se MS nebo těhotenství, asi bych ten test zkusila 🙂

hermij
11. dub 2019

Chudák tělo... tolik umělých hormonů, se nedivím, že tělo dál vše bojkotuje. Nepotřebujeme každý měsíc krvácet, ženy , pochopte to prosím. Pokud jsi nemenstruovala přirozeně, třeba delší dobu, tak to znamená, že ještě v cyklu nedorazila ovulace. Až poté může žena menstruovat. Tělo je možná bez energie, anebo má nějaký zdravotní problém, který brání ovulaci a následné menstruaci. Měla by se řešit příčina a ne spouštět krvácení hormonální injekcí :( Pořádně vyživ tělo - vit. B6, hořčík, selen, zinek, mateří kašička... snad se tělo vzpamatuje i bez hormonů. Kdyby ne, tak hledej příčinu, ne rychlé "řešení". Myslím to dobře, tak snad nezním moc pruďácky ;)

soda365
11. dub 2019

já takhle právě byla těhotná.. dostala jsem po UTZ u doktora vyvolávačku, protože jsem už asi 80 dní byla bez MS a po třech týdnech pořád nic - tak to naštvaná, na svoje "blbý, nefunkční tělo", 🙂 říkám sestře a ona právě : A nejsi těhotná?? A já jí odvětila:kéž by, ale je to blbost.. Šla jsem si udělat test a tam // - no, já na zírala jako opařená 🙂 jinak i po porodu mi zůstal cyklus "rozházený" - klidně to nechávám tak - i s rozházeným cyklem 38-60dní jsem otěhotněla napodruhé i napotřetí úplně v pohodě - nejdelší snažení bylo u prvního - ten nám "trval" 5 měsíců, další dvě dětičky byly "upečené" do třech měsíců.. v tomto ohledu tedy souhlasím s @hermij - já brala vitamíny a i když MS nebyla pravidelná úspěch se dostavil - doufám, že napočtvrté to bude taky tak