IVF transfer 3 embryí

leny18
10. pro 2017

Dobry den chtela bych se zeptat zda si nekdo nechal zavést 3 embrya?máme za sebou 3ivf a 3kety většinou po 2 embryích a tohle bude naše 4 ivf..Takze poslední.proto bych chtěla nechat zavést 3.teda pokud bude co zavadet.zajima mě kolik z nich se jich chytlo.a jak to vidí doktoři?jsou pro či Ne?

zdenkaell
11. pro 2017

No pokud ja vim, tak se smi zavadet max 2. Jaka je realita teda netusim.

jezz1e
11. pro 2017

Jak to vidí doktoři nevím, ale řešila jsem nedávno, jestli zavádět jedno nebo dvě a podle nějaké studie ze zahraničí je kumulativní úspěšnost 1 ET+1KET lehce vyšší než úspěšnost 2xET. Takže bych je asi raději rozdělila, pokud budou dobré kvality,

linee
11. pro 2017

@leny18 take vim o tom, ze se zavidi jedno nebo max. dve. A pokud nevyjde ivf, tak ket. Presne, jak pise @jezz1e. Pri rozdeleni je urcite vyssi sance. Co ti rikal tvuj dr.?

avalon07
11. pro 2017

Nechala jsem si zavést jen 1 a vyšlo to hned z prvního IVF.

8slunicko6
11. pro 2017

Do třech bych teda nešla-měla jsem 2x IVF a 2x KET (jednou i s dvěma embryi) a nakonec stejně vyšel transfer s jedním ebryjkem... Moje kolegyně z práce si nechala zavést embryjka 2-protože také měla poslední pokus , kultivaci přežila 2 embryjka a nechtěla zbytečně platit za mražení jednoho kusu... A nakonec to dopadlo tak, že se obě chytly a jedno se ještě rozdělilo, takže rodila v 30tt.trojčata a měla a má toho dost... Děti jsou teda naštěstí zdravé i když s nima byla dlouho v nemocnici ale ten stres si nedovedu představit... Já jsem ráda že mám jedno, už takhle je to někdy náročné a říkám si jak to asi zvládají ti co mají dvojčata natož trojčata...

bubinko1506
11. pro 2017

Ahoj, mam za sebou 2xET a 1xKET. Pri 1ET sme dali zaviest dve embrya - chytili sa obidve, ale o dvojicky sme zial prisli. Pru 2ET sme dali len jedno - nechytilo sa a pri KET sme dali opat dve - chytili sa obe a mali uz maju 14 mesiacov. Do transferu troch by som nesla, ale ak by ti neprekazali dvojicky, tak kludno skus vlozit dve. Drzim palce