Špinily jste vždy po úspěšném ET/KET?

dobranadeje
28. pro 2016

Ahoj, zajímá mne, jestli ty, kterým se povedl embryotransfer či kryoembryotransfer, špinily vždy při zahnizďování embrya v následujících cca 3 až 7 dní po transferu? Jestli je tu i nějaká, které se transfer povedl, i přesto, že neměla v prvním týdnu "po" žádné špinění? Díky za odpověď.

pidalka12
28. pro 2016

Ahoj. Ja nespinila. A mimo bolení břicha nemám žádné těhu příznaky. A uz jsem v 13tt 🙂 Je mi prostě fajn. Tak buď v klidu, vyjde to i tobě ;)

lenusaak
28. pro 2016

Já teda při každém ,, zdařeném"( nakonec těhu nebylo vždy prosperující, až teď jo) transferu vždy špinila, ale byla jsem jedina z naši několika členné diskuze, ostatním, co se zadařilo, tak vůbec nešpinily 😊

anina32
28. pro 2016

Já jsem po transferu vůbec nešpinila a povedlo se, synovi jsou už čtyři roky. Pak jsme zkoušeli znovu několikrát KET a i celý cyklus IVF a pamatuju si že po jednom z těch transferů jsem pak špinila, byla jsem šťastná že to tedy vyšlo i tady s holkama ve skupině se tím chlubila a když došlo na lámání chleba tak test sněhobílej a krev negativní, prostě to nevyšlo i když jsem díky tomu špinění myslela že jo. Tak se tím vůbec nestresuj, špinění nic neznamená, náš jediný úspěšný transfer byl ten bezpříznakový 😉

lucky22
28. pro 2016

Taky jsem vubec nespinila a 8 den po ET uz mi vysel krasne pozitivni test 🙂

dobranadeje
autor
28. pro 2016

Já jsem dnes 12. den po KET a bohužel negativní TT. 14. den jedu na krev, ale myslím, že je to stejně už jasné.

absintka19
29. pro 2016

@dobranadeje ja po ket nespinila. Spineni nastalo az v cca 8tt, 11tt a 15tt, takze to nebylo hnizdeni, ket byl napoprve uspesny.

ajax78
29. pro 2016

Ja spinila, ci spise krvacela v 5 tt a pak jeste DOSTKRAT potom, az nekdy do konce 4.mesice. Poprve mi rekli, ze to vypada blbe, ale male to zvladlo. Podruhe a potreti bylo na kontrole vse v poradku. Pak jsem to prestala resit, protoze jsem vetsinou jen jednorazove zakrvacela bez bolesti a pak to ustalo. Az pri poslednim pripade, na uplnem konci 4.mesice jsme se shodli, ze uz to nebudem resit a sla jsem na rizikove.
Ted jsem v 29tt a mam pravidlo - nevim, co se deje, jsem z toho nervozni, neco je v neporadku>jdu na akut.kontrolu...zatim jsem toho za cele teho vyuzila 4x 🙂...

ajax78
29. pro 2016

A ted mi doslo, ze ses ptala na neco jineho 😀.
Takze znova a lepe - ja nespinila (krom regulernich problemu s krvácenim) a presto jsem otehotnela. Pouze jsem se zacala citit ne uplne v kondici a strasne mi narostla prsa. Mnohem vice, nez pri pms. Pozit.test mi krasne vysel 11.den po KETu 🙂

paraple98
29. pro 2016

Poprvé jsem po ET špinila, podruhé vůbec ne, oboje prosperující těhotenství 🙂

berusinka1
29. pro 2016

@dobranadeje Ani u ET ani u KET jsem nespinila a obě tehotestvi prosperujici🙂

78marcela
29. pro 2016

Nespinila.jsem.