Avent hrneček izo. Nemáte s ním některá zkušenost?

tereziep
29. čer 2009

Ahoj holky,
dneska jsem na internetu objevila avent hrneček izo. Zatím jsem ho neviděla, ale píšou tam, že udrží teplotu nápojů. Nemáte s ním některá zkušenost? Právě se rozhoduji mezi tímto hrnečkem a láhví na pití SIGG.
Sice to chci až na zimu. Teď je teplo a na podzim mám termoobal, ale tak nějak bych do té doby chctěla zjistit, jestli se ta investice vyplatí.

janina1977
29. čer 2009

ahoj tereziep,
ja som si ten hrnček objednala, ešte ho nemám doma, niekedy budúci týždeň, ale podľa mňa na zimu vhodný nebude, skôr je na udržanie čerstvosti nápoja,píšu tam síce o nejaké izolačnej vrstve, otestujem a dám vedieť 🙂

danu
5. srp 2009

kykulka • 1d • Dnes o 13:12
Ahojky, chci se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost. Před měsícem sem našemu prckovi koupila Avent izo hrneček. Stál mě v lékárně skoro 400 Kč, takže sem usoudila že by mohl být kvalitní a něco vydržet. Jenže dneska sme šli na prochzku a on samozřejmě ten hrneček vyhodil z kočárku a hrneček praskl. Nahoře u šroubování se oddělil ten průhledný kelímek s obrázky od toho vnitřního. Chci ho skusit reklamovat, ale zajímalo by mě jestli sem v tom sama nebo se to už někomu stalo. Přeci to musí něco vydržet. Jak mám ročnímu dítěti vysvětlit aby s tim neházelo 😒 . Ostatní láhve co máme od Aventu tak vydrží absolutně všechno, tak sem to očekávala i od této, ale bohužel. Děkuji Kristýna

lennis
5. srp 2009

určitě bych to reklamovala