Jak dlouho se líbilo vašim dětem v nosítku?

gingera
16. zář 2012

Ahoj, prosím o zkušenosti uživatelek/lů ergonomických nosítek do kolika měsíců (let) se vašim dětem v nosítku líbilo? Máme 7 měsíční holčičku a zvažujeme nákup nosítka, ale lidé z blízkého okolí (jedná se o dva uživatele nosítka Beco), nás trochu odrazují tím, že jim tam prý děti po roce být nechtěly 😒 . Jakou zkušenost máte prosím vy? Předem moc děkuju. 🙂

romcovaklarka
16. zář 2012

Synovi je 15 měsíců a nosí se ochotně. Je fakt, že to nevaužívám na žádné extra dlouhé výlety, to by se možná nudil a chtěl chodit. Nejvíc ho používám při nákupech a různých vyřizováních na úřadech a v pohodě.

monad
17. zář 2012

to je asi individualní, naše se nosila do roka a té druhé je půl roku a moc se jí to nelíbí 😠

verusinek
17. zář 2012

Já syna nosila v Manduce, do té doby dokud jsem nezjistila, že jsem podruhé těhotná 🙂.

dlabinecka
17. zář 2012

Malé je 2 a čtvrt a když jí šoupnu do nosítka, tak chrochtá blahem. malému je rok a už dobře půlroku v tom vydrží max půlhodinky -jsou jiná povaha...

majatob
17. zář 2012

hehe, nas nejstarsi se obcas jeste ted rad poponese kdyz je nositko volny 😀 je mu 4,5 roku, ale ten teda fakt vyjmecne, me se s nim uz tahat nechce 😀 😀 😀 jinak nosim aj dva mladsi, 1,5 roku a 2,5 roku a ani jeden s tim nema problem, jen teda dvouletacka uz prece jen radsi chodi po svych 😀 jo a mam Beco 🙂

kali.kal
17. zář 2012

Malá byla v nosítku tak do roku a 3/4 v pohodě, ale pak už pochopila, že když je v nosítku, nemůže si ťapat kam chce, takže začala trochu protestovat. Ale na kratší cesty nebo když je unavená, tak se nechá poponést ještě teď (dva roky).
Jo a máme Manducu.

apollo11
17. zář 2012

Naše se nosila ráda jako mimino, kolem roku ale taky nosítko odmítala, možná to souvisí s vývojem motoriky a chození - dítě nechce být omezováno 🙂 Bylo to dočasné, jako vše, pak se jí to zase zalíbilo a i teď ve dvou letech se ráda příležitostně ponosí (tahoun už je výhradně muž 😉 ) hodí se to jako záložní pomůcka, když jdeme delší trasu bez kočáru nebo do terénu.

coxa
18. zář 2012

Měla jsem půjčené pro mladšího syna a nevydržel tam ani 5 minut. 😖

veruska007
18. zář 2012

Cca do roka. V roce se oba naučili dobře chodit a chtěli jen cupitat. Boj byl i s kočárkem, u staršího jsme bojovali do 1,5 roku a u mladšího uvidíme.

sacvi
19. zář 2012

Já malou nosím kolikrát i teď a má přes tři roky a 15kilo 😉 😀 Máme Manducu. Jak začala capat už sem nebrala ven kočár. Stejně chtěla chodit a když ne chvilku sem ju nesla a pak zase capala a pořád dokola 🙂 A na nějaký výlet apod.super 😉