Agolutin, ovulace, možné otěhotnění

snazilkakamilka24
23. lis 2017

Ahoj, prosím o radu...
11.9. mi začala MS, která trvala 5dní. Potom se nedostavila, ale vzhledem k mým delším cyklům jsem neplašila a vyčkala dokonce až do 51.dne, i když normálně jsem teda měla poslední cykly +-35dní.
Doktor mi řekl, že jsem nejspíš měla cystu, která praskla a způsobila to zpoždění. Nicméně dodal, že sliznice už je připravená a měla bych normálně odmenstruovat, ale dal mi ještě injekci Agolutinu.
6.11. MS dorazila, ale slabší než normálně a trvala jen 4dny.
15DC odpo jsem si udělala ovulační test, druhá čárka byla jen slabá. 16DC odpo byla čárka stejná jako kontrolní, možná dokonce silnější (za půl roku testování takhle silná nikdy nebyla), a večer jsem intenzivně cítila, že se prostě něco děje...bolelo mě v podbřišku, citlivější prsa.... a 17DC už zase jen slabounká, slabší než ten 15DC, ale v podbřišku mě občas píchlo,i když zdaleka ne tolik…
Chci se zeptat, jestli myslíte, že ta ovulace tedy normálně proběhla a jestli je možnost otěhotnění když PS byl 12DC, 14DC a 17DC…
Moc děkuji za odpověď 🙂

jezz1e
23. lis 2017

Není důvod, proč by po Agolutinu neměla proběhnout ovulace a tedy možnost otěhotnění tu je.