Otěhotněly jste i přesto, že jste na to pořád myslely?

kikidii
31. led 2016

Těhulky a maminky, otěhotněly jste i přesto, že jste si to moc přály, pořád jste na to myslely a dělaly všechno proto, aby to vyšlo? Nebo je opravdu lepší se na to vyprdnout, nehlídat ovulku a počkat, až to přijde samo? Snažíme se už 11. cyklus. Nejdřív jsme si řekli, že se začneme snažit, pila jsem různé bylinkové čaje, vitamíny, ale moc jsem to nehrotila. V prosinci jsem se na to vyprdla úplně, a teď od ledna naopak dělám, co se dá. Počítám dny, zjišťuju ovulaci, plánuju milování, mám gel na podporu početí, kontryhelový čaj na zvýšení děložní sliznice, ananas na uhnízdění, cvičím nově Mojžíšku, manžel užívá vitamíny.

mercedesse
31. led 2016

Já byla po potratu totálně psychicky v pytli a otěhotněla jsem hned druhý cyklus. A to to bylo fakt ve vypjatý situaci, kdy jsme nemyslela na nic jiného. Každou noc jsem probrečela kvůli potratu, přes den myslela jen na to aby se to povedlo a buch. Je fakt, že jsme odjeli na hory. Vlastně obě první těhotenství byly z dovolené, ale ne že bych tam na to nemyslela. Někomu to může pomoct, ale není to pravidlo. Ale nikdy jsem neměřila teplotu a nedělala ovu testy. Ale já všeobecně přijdu do jinýho stavu celkem snadno.

ma_jo
31. led 2016

Myslim, ze s tou Mojizisovou delas hodne dobre! Nam to sice vyslo hned co jsme se zacali snazit, ale byla jsem nejakou dobu predtim na odblokovani kostrce a cvicila jsem. A tak nejak jsem presvedcena, ze bez toho by se to jen tak nepovedlo.

lenjii
31. led 2016

Mně to pomohlo. Nejde na to přestat myslet úplně, ale některým ženám to pomůže. Za zkoušku to stojí 😉

smudlinka2019
31. led 2016

Oni lidí radí nemyslet na to,ale nejde to.I když si kolikrát myslis,že je ti to jedno,nemyslis na to,věnujes se třeba zájmům a podobně,tak to v te hlave mas.My se o prvního syna snažili 2 a půl roku.Babička mi v únoru umřela a v dubnu bylo rozloučení, protože děda si ji nechal ještě doma,kvůli tomu,že pořad chtěla být doma,tak ji to umožnil aspoň po smrti tam ještě chvilku být. Já v březnu otěhotněla, aniž by sex nějak byl (popravdě jsem říkala, že nechapu,z čeho syn vznikl,když mohl být sex tak max.2x) no a v den pohřbu jsem na testu našla ducha.Teď při snažení o druhého jsem už byla rozhodnuta jít na laparoskopii,protože jsme se snazili už osm měsíců a ke konci roku by to bylo přes rok.A nakonec se nám druhy podařil udělat v den,kdy jsem si narazila nos o kuchyňskou linku 😀 tak že opravdu bude něco na tom,že se snažit na to nemyslet,každá máme jinak silnou psychiku. Nebo aspoň já si připadám jako důkaz,že to tak je 🙂

zaludova
31. led 2016

Ja bych zkusila tu dovolenou 🙂 znam spoustu paru, kterym se na dovolene zadarilo...asi clovek trochu vypne nebo tak...nevim...ale za zkousku to stoji 🙂

lenbela
31. led 2016

Poprvé jsem otěhotněla hned 3. cyklus. Podruhé to trvalo déle. Nejdřív jsem nechávala "volný průběh", ale nic se nedělo. Později jsem pila čaje, sledovala ovulaci, užívala hormony na srovnání cyklu, testovala se, každé zpoždění MS bylo doprovázeno nadějí, prožívala smutek, že zase nic, nakonec užívala Gynex kapky. No, do roka se zadařilo. Máme kromě 6-ti leté holčičky i miminko chlapečka.

myjusiatko
31. led 2016

Ano, otehotnela som. 🙂

camillaq
31. led 2016

Ono se na to nedá přestat myslet. Já jsem miminko hodně chtěla a přestat na to myslet se mi nepodařilo. Myslela jsem na to pořád, pila jsem různé čaje, cvičila, měla gel na podporu početí, hlídala si ovulku a vždycky to trvalo, ale nakonec se podařilo. Poprvé 2 roky, podruhé rok, potřetí rok a počtvrté 3 měsíce. Dva pokusy z toho skončily zamlklym těh., jednou biochemickým a teď čtvrtý pokus jsem 24 tt.

sixtynka
31. led 2016

myslet na to budes podvedome porad a každý mesic budes s nadeji cekat a doma bude velika zásoba těhotenských testu. myslim, ze je to normalni a prirozena reakce kazde z nas, která touzi po mimi 😉 ja nepila zadne caje, cviceni.......... atd jenom jsme hlidali plodne dny, potom prisly vanoce, které miluju, byla pohoda, krasna atmoska...... A co jsem v unoru zjistila?? Hura jsem v 7.tydnu!!!!!!! Ted mame krasnou holcicku. Snazili jsme se něco přes pul roku. Neves hlavu, az bude pravy cas, tak to prijde

vlajka1
31. led 2016

Ano. Trvalo to vice nez tri roky, ale povedlo se. Je fakt, ze v mesici kdy jsem otehotnela jsem delala kurz a musela se ucit, takze to nebylo tak intenzivni (to mysleni na to) ale treba ovulaci jsem si pohlidala 🙂

tehulka1167
31. led 2016

camillaq máš nějaký imunologický problém? Protože tri potraty ☹ Hlavně,že se ted zadařilo. A léky beres?

brouzdalka
31. led 2016

Klidně dělej všechny ty věci na podporu, co děláš, jen u toho nezapomeň žít 😉 Sportuj, choďte za kulturou, jezděte na dovču atd. 🙂