Po porodu mi padají vlasy, co s tím?

janapazderkova
11. srp 2017

Ahoj zeny. Prosim akutne o radu. Po porodu mi strasne padaji vlasy, jako fakt moc, jestli to tak pujde dal, budu do mesice plesata ☹ ma nejaka mamca tip co s tim? Vitaminy z lekarny mam...nikdy predtim mi vlasy tak nepadaly :'(

beruskaev
11. srp 2017

Nevím, jestli je to hormony nebo čím, ale je to normální, taky mi hodně vypadaly vlasy a konzultovala jsem to i s kadeřnicí a říkala, že je to normální, všechny kamarádky co jsem o tom s nimi mluvila, to měly podobně, někdo trochu víc, někdo míň, jedna měla dokonce skoro lysinku.. neboj, časem se to upraví a vlasy začnou zase růst více, ale chvíli to trvá..

35_a_budu_mamka
11. srp 2017

Asi hormony, mela jsem 3.-6. mesic po porodu take velky problem s vlasy, pak se to upravilo. Brala jsem GS Eladen a Methionin complex = ten je super😉

janawei
24. srp 2017

Po prvním porodu mi začaly vypadávat někdy po třech měsících. I to byl impuls změnit šampóny, všechno vyjma nich jsem používala přírodní. Na radu jsem začala používat Rozmarýnové tonikum od Weledy (používám dodnes) a se šampóny jsem se ustálila u těch od Khadí. Teď jsem po druhém porodu v třetím měsíci a zatím úplně v pohodě. A je fakt, že jsem ve větší pohodě (s druhým dítkem už nejsem asi tolik ve stresu).

petaov
8. bře 2019

U obou dětí mi hrozně vlasy padaly. Spravilo se to až tak po roce. Úplně to přestalo, když jsem přestala kojit.