Pomohly vám kapky Gynex?

michalamala99
27. říj 2015

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,co říkáte na kapky gynex?snažíme se s přítelem přes půl roku o miminko a zatím bez úspěchu.Již dvě děti mám,ale teď se to nějak nedaří,tak jsem si koupila kapky gynex a tak se chci zeptat,jestli někomu pomohly?ms mám pravidelnou po 28dnech

gosa22
27. říj 2015

Gynex jsou super, všechny produkty Energy 😉 ale za mě doporučuju vždy konzultovat s odborníkem přes Energy produkty, aby tě proměřil a zjistil, kde to vězí...třeba vlastně nepotřebuješ Gynex, ale něco jiného...některé snažilky vypotřebují litry Gynexu a naštvaně komentují, jak to nefunguje...proto doporučuju nechat se proměřit a doporučit vhodný postup

keny123
27. říj 2015

já jsem koupila a nic.... ani cyklus mi to neupravilo... ted zkuším nosifol...

gosa22
27. říj 2015

@keny123 a měla jste je doporučené? gynex nepomůže tam, kde se nehodí...někdy bývá problém v ledvinách a musí se brát Renol...prostě Energy bez přeměření bych nebrala.. 😒

michalamala99
autor
27. říj 2015

a ten nosifol je na recept?nebo volně prodejný?dneska mě teda zarazilo,že mě bolí dost levý vaječník.ovu mi měla zkončit včera podle výpočtu.v době ovu jsem měla jako by špinění a včera to utnulo a dneska takové bolesti?

keny123
27. říj 2015

@gosa22 nedoporučil mi to nikdo vyčetla jsem to zde chtěla jsem jen upravit cyklus

keny123
27. říj 2015

@michalamala99 nosifol je volně prodejný...

michalamala99
autor
27. říj 2015

děkuji moc za info 🙂

lilian2111
5. únor 2021

Ne, naopak mi úplně rozhodli cyklus.

mishacerna
14. kvě 2021

Me i kamaradce pomohl k otehotneni, mame dcerky, a to uz jsme starsi maminy😆.