Soud o děti, jak dlouho to trvá?

1nadenka1
18. bře 2015

dobrý den chci se zeptat... s partnerem je to na rozpadnutí a mám e dvě holčičky... když od něj budu chtít odejít, budeme si nejspíš muset projít soudem o holky? jak dlouho to trvá? Je živnostník a né zrovna zdárný, dostává nás pořád do dluhu, nemohlo by se stat že by je soud dal do péče jemu? prosím poradte... děkuju

anatanka
18. bře 2015

@1nadenka1 Do pece ne, ale pokud si zazada o stridavou a dokaze, ze je schopny ji zvladnout, tak se vam soud urcite protahne. V dnesni dobe uz jsou soudy otcum mnohem vic nakloneny. Nejlepsi by bylo se domluvit a uz s tou dohodou prijit k soudu jen pro schvaleni - to je nejrychlejsi a nejmene stresujici cesta, ne vzdy ale mozna....

1nadenka1
autor
19. bře 2015

@anatanka děkuji

luissi
31. bře 2015

Soudy jsou tak moooooc otcům nakloněny,že soudkyně kterou máme chce dát syna do péče mému ex-partnerovi,který prošel psychiatrickou léčebnou a má sebevražedné sklony ☹ ☹ Jen proto mu ho soudkyně chce dát-že já jako matka jsem se odstěhovala 65km od něho a syn vyrustal ve meste kde žije jeho otec ☹ já jsem na zhroucení!!!!!!!!!!!!! V dubnu máme další soud a já se budu odvolávat!

anatanka
31. bře 2015

@luissi Tak asi jen umele prodluzovat soud do zari, nez zacne syn v miste soucasneho bydliste chodit do skoly, pak uz tim bude tady fixovany vic. Dal muzes apelovat tim, ze u tebe ma jeste sestru, na kterou je zvykly.